Vasario 16-ąją Kaunas švęs dvi dienas: skelbiama renginių programa

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tūkstančiai nemokamų kvietimų į Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtą koncertą „Aš – dalis tavęs“ – jau kauniečių rankose. Net ir būdama didžiausia Baltijos šalyse, „Žalgirio“ arena nesutalpina visų norinčiųjų, tačiau šventinę programą ir „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalą tiesiogiai transliuos LRT, o Vasario 16-ąją kauniečių ir miesto svečių lauks nemokami koncertai po atviru dangumi.

Kaip rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime spaudai, tradiciniu tapęs koncertas ir iškiliausių mūsų šalies asmenybių apdovanojimai „Žalgirio“ arenoje kasmet sulaukia ypatingo kauniečių susidomėjimo. Šiemet jis virto tikru ažiotažu, mat po šventinio renginio scenoje pasirodys „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinės atrankos finalininkai ir paaiškės, kuris mūsų šalies atlikėjas atstovaus Lietuvai Nyderlanduose.

Nepaisydami žvarbaus oro, kauniečiai ketvirtadienį Laisvės alėjoje rikiavosi ir laukė ilgoje eilėje prie „KEKS 2022“ būstinės. Kvietimai į renginį dalinti 9 val. ryte ir 18 val., siekiant, kad juos galėtų pasiimti ir dirbantieji.

Ateityje svarstoma leisti bilietus platinti

4 tūkst. bilietų atsargos išseko per rekordiškai trumpą laiką – neprireikė nė pusvalandžio. Likę kvietimai dovanoti švietimo, kultūros įstaigų darbuotojams, taip pat akademinei bendruomenei, jaunimo organizacijoms. Į koncertą pakviesti ir policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai, sveikatos įstaigų darbuotojai ir kiti.

Neeilinis sujudimas Laisvės alėjoje: šimtai žmonių liko be nemokamų bilietų 35 nuotr.

„Šiemet dėjome pastangas, kad kuo daugiau žmonių pamatytų koncertą ir iškilmingą apdovanojimų ceremoniją. Išdalinta dvigubai daugiau pakvietimų nei pernai, vienam asmeniui suteikiant iki 4 bilietų, kad pakaktų visiems šeimos nariams. Vis dėlto vietų skaičius arenoje yra ribotas – iki 10 tūkstančių. Tačiau tai tėra vienas iš daugybės renginių, kuriuos Kaunas paruošė šventiniam savaitgaliui“, – kalbėjo Kauno savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Nomeda Prevelienė.

Pašnekovė priminė, kad vasario 15 d. vakarą, nuo 19 val. koncertą „Aš – dalis tavęs“ tiesiogiai transliuos LRT televizija. Tuo metu visi kauniečiai kviečiami aktyviai dalyvauti Vasario 16-osios šventiniuose renginiuose po atviru dangumi.

Ateinantį savaitgalį laukia daugybė muzikinių pasirodymų ir kitų veiklų. Sekmadienį, vasario 16 d. 11.30 val. Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje skambės Varpų muzikos koncertas. Iškart po jo šventės dalyvių lauks iškilmingas minėjimas, Vyčio kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ir jaunesniųjų karininkų vadų mokymų priesaikos ceremonija.

Kauno gatves ir tiltus nudažė šimtai trispalvių 18 nuotr.

12.40 val. Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje vyks šventinis koncertas, kuriame savo dainas Kaunui dovanos atlikėja Bjelle, Jurgis Brūzga su grupe bei grupė „Žalvarinis“.

Tądien 13.30 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje skambės mokinių chorų festivalio „Vilties daina 2020“ melodijos. Šventinius muzikinius renginius Kaune vainikuos grupės „Baltasis kiras“ koncertas Istorinės prezidentūros sodelyje. Koncerto pradžia – 15 val.

Visa Kaune vyksiančių šventinių renginių programa čia.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams

„BMW“ automobilis patraukė vagišių akį – išnešė paliktus prabangius pirkinius

Per parą Lietuvoje patvirtinta 11 naujų koronaviruso susirgimų atvejų

Neeilinis Lietuvos šaulių sąjungos suvažiavimas – svarbų sprendimą priims nuotoliniu būdu

Kaune startavo nauja kūrybiška pramoga vaikams – leido lieti fantaziją ant automobilio

Galimai vogtu automobiliu bandę pasidžiaugti jaunuoliai toli nenuvažiavo

Kviečia prisijungti prie pasaulinės iniciatyvos – šį savaitgalį traukite į gamtą