Iki galo kovojęs „Žalgiris“ apmaudžiai nusileido Eurolygos lyderiams | Kas vyksta Kaune

Iki galo kovojęs „Žalgiris“ apmaudžiai nusileido Eurolygos lyderiams

delfi.lt 2020/02/06 21:21
BC Žalgiris nuotr.

Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgiris“ (9-15) baigė kovingu pralaimėjimu prieš absoliučius turnyro lyderius. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtadienį Stambule vaišino varžovus tritaškių liūtimi, tačiau pabaigoje 96:91 (20:19, 23:21, 22:23, 26:33) nusileido „Anadolu Efes“ (21-3) krepšininkams. Pastarieji pratęsė savo pergalių seriją iki 9 iš eilės.

Dvikovą spurtu 0:8 pradėjęs „Žalgiris“ privertė Erginą Atamaną keisti savo starto penketą ir pasirodžius buvusiam žalgiriečiui Vasilije Micičiui kova aikštėje išsilygino.

Per du kėlinius pataikyti net 10 iš 13 tritaškių leido Š. Jasikevičiaus auklėtiniams įpusėjus dvikovai pirmauti 40:43. Po didžiosios pertraukos savo šou pradėjo Edgaras Ulanovas, surinkęs 9 taškus per 10 minučių.

Trečiame kėlinyje Lietuvos čempionai buvo įgiję net 9 taškų pranašumą (56:65), tačiau varžovai skirtumą greitai panaikino.

Ir paskutiniame ketvirtyje „Žalgiris“ sėkmingai naudojosi patikrintu šiame mače ginklu – tritaškiais metimais, tačiau įsibėgėjęs varžovų lyderis Shane’as Larkinas užvedė Eurolygos lyderius lemiam šturmui.

Stambulo ekipa likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes iki dvikovos pabaigos užtikrintai perėmė iniciatyvą ir svečiams jau neleido atkurti intrigos. Pirmose tarpusavio rungtynėse šį sezoną Kaune žalgiriečiai pralaimėjo „Anadolu Efes“ ekipai 68:74.

Kitas Eurolygos rungtynes Kauno „Žalgiris“ žais vasario 20 dieną svečiuose su Vitorijos „Baskonia“.