Antras dublis: Laisvės alėjoje vėl nusidriekė didžiulė kauniečių eilė dėl nemokamų bilietų – Kas vyksta Kaune

Antras dublis: Laisvės alėjoje vėl nusidriekė didžiulė kauniečių eilė dėl nemokamų bilietų

R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienio vakarą „KEKS 2022“ biure išdalyti likę bilietai į nemokamą valstybės atkūrimo koncertą „Žalgirio“ arenoje. Rytinis ažiotažas pasikartojo – Laisvės alėjoje nusidriekė didžiulė kauniečių eilė. Deja, kvietimus pavyko gauti ne visiems.

Dar prieš 18 val. Laisvės alėjoje lūkuriavo būrys į koncertą patekti norinčių žmonių – eilė nuo „KEKS 2022“ biuro driekėsi iki A. Mickevičiaus gatvės, sukosi ir tįso atgal pagrindine Kauno pėsčiųjų gatve.

Ryte kauniečiams buvo atiduoti apie 2 tūkst. bilietų, likusių pradėjus vidun leisti žmones neliko maždaug per 15 min. Nepatenkinta moteris tvirtino eilėje su mažais vaikais stovėjusi ryte, nepasisekė ir atvykus antrą kartą.

Tiesa, „KEKS 2022“ personalas informavo, kad vaikai iki 6 metų amžiaus į koncertą įleidžiami nemokamai. Galiausiai, atrasti dar keliasdešimt papildomų bilietų, kurių akimirksniu neliko, o nemažai grupei už borto likusių kauniečių nuleistomis galvomis teko pėdinti namo.

Neeilinis sujudimas Laisvės alėjoje: šimtai žmonių liko be nemokamų bilietų 35 nuotr.

Kaip rašė „Kas vyksta Kaune“, koncertą iš viso turės galimybę pamatyti daugiau kaip 10 tūkst. žiūrovų – į „Žalgirio“ areną įeiti jie galės tik turėdami nemokamus kvietimus. Beveik 6 tūkst. kvietimų organizatoriai jau padovanojo švietimo, kultūros darbuotojams, akademinei bendruomenei, jaunimo organizacijoms. Į koncertą pakviesti ir policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai, sveikatos įstaigų darbuotojai.

„Šiemet savivaldybės iniciatyva nemokamų kvietimų skaičius buvo padvigubintas, o kauniečių patogumui numatėme du laiko intervalus, kad visiems norintiems būtų sudarytos palankios sąlygos patekti į šventinį renginį. Tiesa, kvietimų skaičius ribotas – vienam žmogui bus galima atsiimti ne daugiau kaip keturis“, – anksčiau ketvirtadienį sakė Kauno savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Nomeda Prevelienė.

Pašnekovė pripažino, kad net ir didžiausia Baltijos šalyse „Žalgirio“ arena nesutalpina visų norinčiųjų pamatyti šventinį koncertą, todėl numatyta tiesioginė renginio transliacija. Ją žiūrovai namuose galės stebėti per LRT televiziją šeštadienį, vasario 15 d., nuo 19 val.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad šventinis vasario 15-osios vakaras prasidės „Žalgirio“ arenos fojė. Vakaro svečių nuo 17 val. lauks interaktyvūs užsiėmimai – erdvė fotografijoms, virtualios realybės žaidimai ir kitos veiklos. Koncertas „Aš – dalis tavęs“ prasidės 19 val., o po šventinių pasirodymų čia įvyks ir nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas.

Vasario 15-osios vakarą, 20.30 val. ir 23.30 val., nuo „Žalgirio“ arenos kursuos nemokami autobusai. Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami Vasario 16-ąją į šventinius renginius vykti viešuoju transportu, mat tądien miesto autobusai ir troleibusai tradiciškai keleivius veš nemokamai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.