Antras dublis: Laisvės alėjoje vėl nusidriekė didžiulė kauniečių eilė dėl nemokamų bilietų - Kas vyksta Kaune

Antras dublis: Laisvės alėjoje vėl nusidriekė didžiulė kauniečių eilė dėl nemokamų bilietų

R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienio vakarą „KEKS 2022“ biure išdalyti likę bilietai į nemokamą valstybės atkūrimo koncertą „Žalgirio“ arenoje. Rytinis ažiotažas pasikartojo – Laisvės alėjoje nusidriekė didžiulė kauniečių eilė. Deja, kvietimus pavyko gauti ne visiems.

Dar prieš 18 val. Laisvės alėjoje lūkuriavo būrys į koncertą patekti norinčių žmonių – eilė nuo „KEKS 2022“ biuro driekėsi iki A. Mickevičiaus gatvės, sukosi ir tįso atgal pagrindine Kauno pėsčiųjų gatve.

Ryte kauniečiams buvo atiduoti apie 2 tūkst. bilietų, likusių pradėjus vidun leisti žmones neliko maždaug per 15 min. Nepatenkinta moteris tvirtino eilėje su mažais vaikais stovėjusi ryte, nepasisekė ir atvykus antrą kartą.

Tiesa, „KEKS 2022“ personalas informavo, kad vaikai iki 6 metų amžiaus į koncertą įleidžiami nemokamai. Galiausiai, atrasti dar keliasdešimt papildomų bilietų, kurių akimirksniu neliko, o nemažai grupei už borto likusių kauniečių nuleistomis galvomis teko pėdinti namo.

Kaip rašė „Kas vyksta Kaune“, koncertą iš viso turės galimybę pamatyti daugiau kaip 10 tūkst. žiūrovų – į „Žalgirio“ areną įeiti jie galės tik turėdami nemokamus kvietimus. Beveik 6 tūkst. kvietimų organizatoriai jau padovanojo švietimo, kultūros darbuotojams, akademinei bendruomenei, jaunimo organizacijoms. Į koncertą pakviesti ir policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai, sveikatos įstaigų darbuotojai.

„Šiemet savivaldybės iniciatyva nemokamų kvietimų skaičius buvo padvigubintas, o kauniečių patogumui numatėme du laiko intervalus, kad visiems norintiems būtų sudarytos palankios sąlygos patekti į šventinį renginį. Tiesa, kvietimų skaičius ribotas – vienam žmogui bus galima atsiimti ne daugiau kaip keturis“, – anksčiau ketvirtadienį sakė Kauno savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Nomeda Prevelienė.

Pašnekovė pripažino, kad net ir didžiausia Baltijos šalyse „Žalgirio“ arena nesutalpina visų norinčiųjų pamatyti šventinį koncertą, todėl numatyta tiesioginė renginio transliacija. Ją žiūrovai namuose galės stebėti per LRT televiziją šeštadienį, vasario 15 d., nuo 19 val.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad šventinis vasario 15-osios vakaras prasidės „Žalgirio“ arenos fojė. Vakaro svečių nuo 17 val. lauks interaktyvūs užsiėmimai – erdvė fotografijoms, virtualios realybės žaidimai ir kitos veiklos. Koncertas „Aš – dalis tavęs“ prasidės 19 val., o po šventinių pasirodymų čia įvyks ir nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas.

Vasario 15-osios vakarą, 20.30 val. ir 23.30 val., nuo „Žalgirio“ arenos kursuos nemokami autobusai. Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami Vasario 16-ąją į šventinius renginius vykti viešuoju transportu, mat tądien miesto autobusai ir troleibusai tradiciškai keleivius veš nemokamai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA