Sveiką kailį Kauno „Žalgiris“ iš Pasvalio išnešė tik po netaiklaus varžovų metimo | Kas vyksta Kaune

delfi.lt 2020/02/01 19:00
BNS nuotr.

Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL“ rungtynėse Pasvalyje susitiko vietos „Pieno žvaigždės“ (6/15) ir daugkartinis šalies čempionas Kauno „Žalgiris“ (19/2). Pergalę tik po kovos iki paskutinių sekundžių išplėšė žalgiriečiai – 77:74.

Svečiai startavo galingai ir po Nigelio Hayeso bei K. C. Riverso tritaškių iškart šovė į priekį 10:2. Tokią persvarą jie išlaikė iki antrojo kėlinio vidurio (34:26), tačiau tuomet krito į gilią duobę, pralaimėjo atkarpą net 7:20 ir prieš didžiąją pertrauką jau atsiliko – 41:46.

Nors į aikštę buvo mesti visi pagrindiniai ginklai, „Žalgiriui“ ilgai nepavyko perimti iniciatyvos: po trijų kėlinių – 52:60. Prasidėjus lemiamam ketvirčiui LKL grandų deficitas išaugo iki devynių taškų (54:63), bet tuomet jie spurtavo 9:0 ir išlygino rezultatą – 63:63.

Visgi „Pieno žvaigždės“ ir toliau nepasidavė: likus žaisti 5 min. „Žalgiris“ vėl susidūrė su problemomis – 63:67. Tiesa, dar vienas identiškas spurtas ir jau 72:67. Likus pusei minutės žalgiriečiai pirmavo tik minimaliai (75:74), bet išgyveno.

Prieš tai šį sezoną pasvaliečiai ir kauniečiai susitiko du kartus: abusyk gerokai pajėgesni buvo žaliai-balti, laimėję 81:47 ir 108:64.

Žalgiriečiai pastaruoju metu džiugina geru žaidimu Eurolygoje: Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo paskutinius du mačus ir turnyro lentelėje pakilo į 13-ą vietą.

Kitą savaitę „Žalgirio“ laukia dvigubas Eurolygos iššūkis – antradienį mūšis namuose su Pirėjo „Olympiakos“ ir ketvirtadienį viešnagė pas vienvaldį lyderį Stambulo „Anadolu Efes“ klubą.