„Sodros“ priminimai tūkstančiams – laukia sprendimas visam gyvenimui – Kas vyksta Kaune

„Sodros“ priminimai tūkstančiams – laukia sprendimas visam gyvenimui

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Sodra“ pakartotinai išsiuntė 8600 elektroninių laiškų ir 36 tūkst. pranešimų į asmenines paskyras gyventojams, kurie šiemet pirmą kartą įtraukiami į kaupimą, ir ragina susipažinti su informacija apie tai, kokia kaupimo bendrovė jiems parinkta bei ką daryti toliau.

„Į pensijų kaupimą įtraukiamiems gyventojams svarbu žinoti, kad sprendimą, dalyvauti pensijų kaupime ar ne, turės priimti tik jie patys. Mūsų tikslas, kad kiekvienas į pensijų kaupimą įtrauktas gyventojas žinotų, jog yra įtraukiamas į kaupimą bei kokį sprendimą ir kada galima priimti“, – sako „Sodros“ Klientų aptarnavimo valdymo skyriaus vedėjas Evaldas Mikutis.

Kaip rašoma „Sodros“ pranešime spaudai, iš viso į kaupimą šiemet įtraukiami 43,5 tūkst. gyventojų. Visi jie pranešimus apie įtraukimą į pensijų kaupimą ras savo asmeninėje „Sodros“ paskyroje.

„Sodra“ primena, kad gyventojai, kurie šiemet įtraukti į kaupimą, turi kelis pasirinkimus: nedaryti nieko, tuomet jie pradės kaupti atsitiktine tvarka parinktoje kaupimo bendrovėje nuo liepos mėnesio. Kreiptis į pasirinktą kaupimo bendrovę – gyventojai gali bet kada sudaryti sutartį su bet kuria kaupimo bendrove – nebūtinai tai, kurią parinko „Sodra“.

Taip pat atsisakyti dalyvauti kaupime. Tai geriausia padaryti prisijungus prie asmeninės „Sodros“ paskyros gyventojui ir pateikus atitinkamos formos prašymą. Tai padaryti galima iki paskutinės birželio dienos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA