„Šešios trim“ kauniečius kviečia į nemokamas treniruotes, po kurių galėsite pasivyti ir troleibusą – Kas vyksta Kaune

„Šešios trim“ kauniečius kviečia į nemokamas treniruotes, po kurių galėsite pasivyti ir troleibusą

Organizatorių nuotr.

Kaune esanti sporto bendruomenė „Šešios trim“ kviečia jungtis prie bemaž draugiškiausių šiame mieste sportuojančių žmonių grupės ir vakarus bei rytus praleisti aktyviai.

Kaunas aktyvuojasi“, – tokia fraze į jau esamus ir būsimus sportuojančiuosius kreipiasi „Šešios trim“ įkūrėjas treneris Mindaugas Šatkus. 

Bendruomenė, gavusi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansavimą, kviečia jungtis ir tuos, kurie iki šiol su sportu neturėjo nieko bendra ir aktyviai gyventi sau žada „nuo pirmadienio“. 

„Šešios trim“ treniruotės tinka tiek pradedantiems, tiek jau sportuojantiems. Mūsų trenerių tikslas  nėra tik sustiprinti raumenis. Be tvirto kūno dar labai svarbu kasdien jaustis gerai, be streso užlipti į penktąjį aukštą ar pasivyti važiuojantį troleibusą“,– sakė treneris M. Šatkus.

Žemo intensyvumo treniruotės puikiai tinka ir vyresnio amžiaus žmonėms ar tiems, kurie niekada nesportavo, o gal darė tai seniai, taip pat mamoms, norinčioms sustiprėti ir susigrąžinti kūno formas po gimdymo.  

„Šešios trim“ treniruotės / Organizatorių nuotr.

Tie, kurie bent kartą buvo sporto bendruomenės „Šešios trim“ treniruotėse, žino, jog jos garsėja gera atmosfera, draugiška bendruomene, čia dirba savo darbą išmanantys treneriai – M. Šatkus, Arūnas Gurskas, Brigita Vidžiūnienė, Dovydas Drevinskas, Sigita Neverauskaitė.

Kalbėdami apie gausėjančią Kauno sporto bendruomenę treneriai akcentavo, jog vis daugiau žmonių ima suvokti aktyvaus gyvenimo būtinybę, galvoja apie sveikatos problemas, kurios, jei žmogus neskiria laiko sportui, apie save priminti gali ir ankstyvame amžiuje.

Dar viena akivaizdi problema – antsvoris, o problemų dėl svorio turi net vaikai. 

„Džiugu yra tai, kad apie judėjimo, sporto, aktyvaus gyvenimo, sveikos mitybos naudą ir būtinybę vis dažniau kalbama ir aukštesniu lygiu. Būtent dėl per mažo žmonių fizinio aktyvumo ir yra skirtas finansavimas, siekiant taip aktyvinti žmones. Nes ne kiekvienas gali lankyti sporto klubus, mokėti treneriams“, – kalbėjo trenerė B.Vidžiūnienė.

Priklausomai nuo tos dienos treniruotės, jos metu dirbama su savo kūno svoriu, taip pat naudojama sportinė įranga, atliekami kardio pratimai, pratimai, skirti skirtingoms raumenų grupėms. 

„Šešios trim“ žinoma ir dėl to, kad treniruotes kartais surengia netradicinėse erdvėse: oro uoste, teatre ar plaukiančioje baržoje. Bendruomenė aktyviai veikia  jau ketvirtus metus. 

„Šešios trim“ treniruotės / Organizatorių nuotr.

Sporto bendruomenės įkūrėjas M. Šatkus taip pat yra žinomas ir dėl kitų iniciatyvų: jis subūrė pasaulio lietuvių bendruomenę kartu „išbėgti“ „Tautišką giesmę“, inicijavo žygį „Karūnos keliu“, „Gediminaičių“ bėgimą, „išbėgo“ „Žalgirio“ krepšinio komandos vardą Europos miestų gatvėse. 

Treniruotės „Šešios trim“ sporto namuose (Savanorių pr. 339b) vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19:44 val. (dirba du treneriai), antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 9 val. ir nuo 12 val., žemo intensyvumo treniruotės – penktadieniais nuo 17:30  val. (dirba du treneriai).

Išankstinė registracija nereikalinga, ateinant į treniruotę reikia turėti sporto kilimėlį ir vandens. Daugiau informacijos čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.