Fiksuoja skaitytojai: kodėl „Kauno švara“ naktį taip elgiasi?

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lietuvoje netylant skandalams dėl aplinkosauginių temų, akyli „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai fiksuoja galimus aplinkos teršimo atvejus Kaune. Kaip klausia skaitytojas Marius, „Kauno švaros“ darbuotojo veiksmus užfiksavęs naktį, ar normalu, kad neaiškios kilmės medžiagos keliauja tiesiai į miesto nuotekų tinklus?

Vaizdo įrašą portalo skaitytojas užfiksavo vidurnaktį iš antradienio į trečiadienį, kuomet Jonavos gatvėje ties „Senukų“ prekybos centru sustojęs „Kauno švaros“ ekipažas į miesto nuotekų tinklus pradėjo leisti neaiškios kilmės, iš pažiūros tamsų skystį.

Skaitytojui keista pasirodė tai, kad darbuotojas, leidžiantis skystį, elgėsi gan keistai, vaikščiojo aplink specialios paskirties automobilį arba stovėjo pasislėpęs už jo.

Kaunietis sako, kad tokie keisti darbuotojo veiksmai dar labiau paskatino pasidomėti šia istorija ir vaizdo medžiagą jis persiuntė portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcijai.

Kaip nurodė „Kauno švaros“ viešųjų ryšių specialistas Jonas Tumpa, atsiųstoje nuotraukoje matoma vakuuminė šlavimo mašina, kuri gali siurbti dulkes, lapus, purvą, šluoti gatves tiek dešine, tiek kaire puse, arba visu pločiu.

„Šios transporto priemonės pašalina net mažiausias kietąsias daleles. Nepaisant to, jos susiurba ne tik ant važiuojamosios dalies esančius nešvarumus, tačiau ir ten esantį perteklinį vandenį. Pagal vakuuminių mašinų gamintojo instrukciją, esant vandens pertekliui, jį reikia tiesiog nuleisti. Šiuo atveju, šlavimo mašina susiurbtą vandenį nuo gatvės išleidžia į lietaus kanalizaciją“, – aiškino J. Tumpa.

Jis pabrėžė, kad šiame vandenyje nėra aplinkai pavojingų medžiagų, o vanduo – tas pats, kuris teka ant važiuojamosios dalies paviršiaus.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

83 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Košmariškai trečią kėlinį sužaidęs „Žalgiris“ gavo antausį savo tvirtovėje

Kunigo R. Mikutavičiaus nužudymo organizatorius vėl bando išeiti į laisvę

Kauno apskrityje fiksuotos dvi mirtys nuo koronaviruso nėra susijusios su židiniais

Pakaunėje su švyturėliais skridę pareigūnai gavo pylos

Seimas cirkuose naudoti laukinius gyvūnus uždraudė tik iš dalies

Iš naujų Kauno vairuotojus sekančių kamerų – pirmosios baudos

Iš 8 Kaune išlikusių sinagogų, pagal paskirtį naudojama tik viena

Kaune planuojama apmokyti sparčiai populiarėjančios srities specialistus

Medinis namas Žaliakalnyje atgijo londonietiško kolorito spalvomis

Daugiausia užsikrėtimų ir dar dvi mirtys fiksuotos Kaune: virusas plinta muzikiniame teatre, mokymo įstaigose