Neaiškiomis aplinkybėmis dingo į darbo pokalbį Kaune išvažiavęs mažeikiškis

Telšių aps. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo Ukrainos piliečio O. Pelekh (gim. 1991 m.) paiešką.

Policijos duomenimis, vyras 2019 m. gruodžio 17 d., apie 5 val., išvyko iš namų Mažeikiuose, Sedos g., mėlynos spalvos automobiliu „Renault Clio“ darbo pokalbiui į Kauną (automobilis rastas Šilalės r.).

Paskutinį kartą, gruodžio 18 d., vyras atsiuntė žmonai žinutę, nuo tada telefonas išjungtas ir dabartinė buvimo vieta nežinoma.

Vyras yra 1,83 m ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, tamsiai rudų, trumpai kirptų plaukų, rudų akių, vilkėjo juodos spalvos džinsinėmis kelnėmis, juodos spalvos marškiniais, buvo apsivilkęs mėlynos spalvos megztiniu su pilkos spalvos juostomis, avėjo juodos spalvos batais su rudos spalvos batraiščiais.

Buvo apsivilkęs mėlynos spalvos medžiaginę striukę su pilkos spalvos gobtuvu, ant vienos iš rankovių buvo baltos spalvos užrašas „New York“. Mūvėjo ant dešinės rankos sidabrinį vestuvinį žiedą.

Gyventojų, pastebėjusių dingusį vyrą ar žinančių galimą jo buvimo vietą, prašome nedelsiant pranešti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams tel. 8 700 61200, atvykti į policijos komisariatą, esantį Gamyklos g. 36, Mažeikiuose arba paskambinti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu. 112.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Advokatė paaiškino, ar jūsų kiemą stebinčios kaimyno kameros nepažeidžia įstatymų

„Šešios trim“ kauniečius kviečia į nemokamas treniruotes, po kurių galėsite pasivyti ir troleibusą

Sučiupti du ilgapirščiai, galimai vykdę vagystes Kauno rajone

Savaitgalio orų prognozė: bus šilta, bet niūru

Kauno oro uosto kavinėse atliktos FNTT kratos

Naktį numatomos sunkios eismo sąlygos

Prieš akistatą su „Alba“ Š. Jasikevičius išskyrė žaidybinio plano akcentus

Muštynės kebabinėje: policija ieško šių vyriškių

Lietuva ruošiasi 5G ryšio plėtrai: įvardijo, kada ryšį turėsime Kaune ir kituose miestuose

Iš griūvančio pastato vasarą evakuotiems kauniečiams – gera žinia