Pramonės prospekte automobilis taranavo greitosios pagalbos ekipažą - Kas vyksta Kaune

Pramonės prospekte automobilis taranavo greitosios pagalbos ekipažą

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Ankstyvą pirmadienio popietę į nelaimę Pramonės prospekte pakliuvo pačios specialiosios tarnybos. Į iškvietimą skubėjęs greitosios pagalbos medikų automobilis susidūrė su lengvąja transporto priemone, nukentėjo abiem automobiliais važiavę žmonės.

Kaip pasakojo policijos ir papildomas greitosios pagalbos pajėgas Pramonės prospekto ir Draugystės gatvėje užfiksavęs „Kas vyksta Kauneskaitytojas, lengvasis automobilis nepraleido per sankryžą su švyturėliais važiavusio greitosios medicinos pagalbos ekipažo.

Į nelaimės vietą atskubėjo dar vienas greitosios pagalbos brigada ir policijos pareigūnų ekipažas. Greitajai smūgis teko į dešinį priekinį šoną, tuo metu kito automobilio smarkiai apgadintas priekis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie šį eismo įvykį gautas 12.33 val., čia su greitosios pagalbos automobiliu susidūrė „Seat“.

Vairuotojai buvo blaivūs, avarijos metu nukentėjo du žmonės: „Seat“ keleivis ir paramedikė, jiems iškviesta greitoji pagalba. Pirminiais policijos duomenimis, greitosios ekipažas sankryžą kirto įjungtais švyturėliais.

Kol forminamas eismo įvykis ir šalinami jo padariniai, Pramonės prospekte stoja eismas, spūstis driekiasi iki Taikos prospekto žiedinės sankryžos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA