Pramonės prospekte automobilis taranavo greitosios pagalbos ekipažą

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ankstyvą pirmadienio popietę į nelaimę Pramonės prospekte pakliuvo pačios specialiosios tarnybos. Į iškvietimą skubėjęs greitosios pagalbos medikų automobilis susidūrė su lengvąja transporto priemone, nukentėjo abiem automobiliais važiavę žmonės.

Kaip pasakojo policijos ir papildomas greitosios pagalbos pajėgas Pramonės prospekto ir Draugystės gatvėje užfiksavęs „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, lengvasis automobilis nepraleido per sankryžą su švyturėliais važiavusio greitosios medicinos pagalbos ekipažo.

Į nelaimės vietą atskubėjo dar vienas greitosios pagalbos brigada ir policijos pareigūnų ekipažas. Greitajai smūgis teko į dešinį priekinį šoną, tuo metu kito automobilio smarkiai apgadintas priekis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie šį eismo įvykį gautas 12.33 val., čia su greitosios pagalbos automobiliu susidūrė „Seat“.

Vairuotojai buvo blaivūs, avarijos metu nukentėjo du žmonės: „Seat“ keleivis ir paramedikė, jiems iškviesta greitoji pagalba. Pirminiais policijos duomenimis, greitosios ekipažas sankryžą kirto įjungtais švyturėliais.

Kol forminamas eismo įvykis ir šalinami jo padariniai, Pramonės prospekte stoja eismas, spūstis driekiasi iki Taikos prospekto žiedinės sankryžos.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sučiupti du ilgapirščiai, galimai vykdę vagystes Kauno rajone (foto, video)

Savaitgalio orų prognozė: bus šilta, bet niūru

Kauno oro uosto kavinėse atliktos FNTT kratos

Naktį numatomos sunkios eismo sąlygos

Prieš akistatą su „Alba“ Š. Jasikevičius išskyrė žaidybinio plano akcentus

Muštynės kebabinėje: policija ieško šių vyriškių

Lietuva ruošiasi 5G ryšio plėtrai: įvardijo, kada ryšį turėsime Kaune ir kituose miestuose

Iš griūvančio pastato vasarą evakuotiems kauniečiams – gera žinia

Išaiškino naujų radarų naudojimo ypatumus: pareigūnams KET negalioja

Kaune startavo internetinė sporto erdvių nuomos platforma