Tradicinė eisena Kaune subūrė šimtus keturkojų mylėtojų – Kas vyksta Kaune

Tradicinė eisena Kaune subūrė šimtus keturkojų mylėtojų

„Baltijos Kinologijos Centro“ nuotr.

2020-uosius šunų entuziastai Kaune pasitiko pirma šiemet surengta eisena. Periodiškai vykstantis renginys sekmadienį sutraukė gausų būrį miestiečių, kurie su savo amsinčiais keturkojais apsuko ratą aplink Santakos parką.

Įprastai prie Pažaislio vienuolyno susitinkantys šunų mylėtojai šiuos, kaip ir praėjusius metus atidarė Senamiestyje. Sekmadienio popietę pilies Kauno pilies prieigos aidėjo nuo aktyvesnių augintinių skalijimo.

Netrukus asociacijos „Kauno šunys“ suburti gyventojai su keturkojais leidosi į trumpą, bet labai linksmą žygį aplink Santakos parko stadioną. Rotušės aikštėje kauniečiai susispietė bendrai nuotraukai ir vėl patraukė prie pilies, kur šuneliams duota pažaisti, o šeimininkai stabtelėjo pabendrauti.

Kauniečiai su keturkojais apėjo Santakos parką / „Baltijos Kinologijos Centro“ nuotr.

Tam, kad eisenoje būtų išvengta bereikalingų peštynių, visi šunys privalėjo būti pririšti ir akylai stebimi šeimininkų. Asociacija pateikė ir daugiau keturkojų gerovę turinčių užtikrinti taisyklių – siūlė nesivesti rujojančių, sergančių šunų, dalijosi patarimais, kaip atskirti susikibusius augintinius, rekomendavo prie pilies atvykti anksčiau, kad gyvūnai susipažintų su aplinka.

Nelaimingų atsitikimų atveju padėti šunims buvo pasirengę veterinarijos specialistai, tačiau panašu, kad incidentų išvengta – tarp keturkojų ir dvikojų sekmadienį vyravo harmonija.

„Kauno šunų“ organizuojami susitikimai vyksta kiekvieną mėnesį, kurį nors vieną sekmadienį, o apie renginius iš anksto informuojama asociacijos „Facebook“ puslapyje. Prieš septynerius metus prasidėję šunis auginančių kauniečių susibūrimai palaipsniui tapo tradicine iniciatyva ir pritraukia vis daugiau dalyvių.

„Vieni iš pagrindinių tikslų yra organizuoti oficialius nacionalinius ar tarptautinius susitikimus, šunų lauko bandymus, varžybas, eisenas, seminarus, apžiūras, kursus, testus, apmokymus, egzaminus ir kitus renginius, kurie būtų prieinami kiekvienam Kauno ar Kauno rajono šunų mylėtojui ir jo augintiniui“, – savo veiklą socialiniame tinkle pristato „Kauno šunys“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA