Pramonės prospekte – pavojaus sirenų klyksmas ir didžiulis tarnybų sujudimas (atnaujinta) – Kas vyksta Kaune

Pramonės prospekte – pavojaus sirenų klyksmas ir didžiulis tarnybų sujudimas (atnaujinta)

R. Tenio nuotr.

Penktadienio popietę į Pramonės prospektą skubėjo visos specialiosios tarnybos. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų teigimu, Dainavos mikrorajone jautėsi dūmų kvapas, garsiai kaukė sirenos.

Skaitytojų duomenimis, gaisras kilo įmonėje „Liningas“. Bendrovės teritorijoje darbavosi 6 gaisrinės bei kelios greitosios medicinos pagalbos brigados.

Kaip praneša Bendrasis pagalbos centras, 13.18 val. skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kauno m. sav., Pramonės pr. 4 dega administracinis pastatas. Į įvykio vietą išsiųstos Kauno priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Skaitytojo nuotr.

„Kas nutiko Pramonės prospekte? Gamyklinė signalizacija kaukia visame rajone, gaisrinės ir greitosios lekia“, – teiravosi skaitytoja.

„Netoliese „Lidl“, Pramonės prospekte, jaučiasi dūmų kvapas. Girdisi sprogimai, vis pravažiuoja specialiosios tarnybos“, – pasakojo dar vienas skaitytojas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, Pramonės prospekte esančiose administracinėse patalpose užsiliepsnojo tualeto patalpos. Ugniagesiai vyksta į įvykio vietą, todėl detalesnės informacijos nepateikė.

Papildyta 14.05 val.

Greitosios medicinos pagalbos duomenimis, Pramonės prospekte įsiplieskusio gaisro menu žmonės nenukentėjo. Skaitytojų teigimu, įspėjamosios sirenos nutilo apie 14.03 val.

Papildyta 14.20 val.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad gaisras kilo administraciniame pastate.

„Pastato pirmajame aukšte, tualeto patalpose, kilo gaisras. Aprūko koridoriaus lubos. Gaisro aplinkybės kol kas nėra aiškios“, – teigė Dž. Vaitkevičienė.

Į įvykio vietą pagal numatytą įmonei planą buvo išsiųstos sustiprintos ugniagesių pajėgos.

Atnaujinta 15.04 val.

Audinius gaminančios bendrovės „Liningas“ generalinis direktorius Raimundas Abromavičius „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad gaisras kilo ne įmonės patalpose, o greta esančiame sename „Dirbtinio pluošto“ pastate.

Su vienu didžiausių pamušalinių audinių gamintojų Europoje, patikino R. Abromavičius, nelaimė nesusijusi, darbuotojai evakuoti nebuvo, gamyba nenutraukta.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.