„Real“ į atlapus kibęs „Žalgiris“ parsiveža dar vieną pralaimėjimą | Kas vyksta Kaune

„Real“ į atlapus kibęs „Žalgiris“ parsiveža dar vieną pralaimėjimą

Žalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos 18-ojo turo rungtynėse svečiuose 82:88 (18:20, 23:27, 18:21, 23:20) nusileido karališkajam Madrido „Real“, kurie toliau išlieka nenugalėti namuose ir šventė jau 13-ąją pergalę paeiliui pirmenybėse.

Rungtynės startavo Thomaso Walkupo bandymu, trijų taškų vertės epizodus sukūrė pranašumą iki 8:2 padidinę Jockas Landale‘as ir Edgaras Ulanovas. Ilgai džiūgauti kauniečiai neturėjo kada, nes čia pat apčiuopiamas pranašumas tapo deficitu – 8:10.

Lietuvos čempionų puolimą pažadino į rezultatyviausiųjų gretas įsiveržęs T.Walkupas, tritaškį švystelėjo Nigelas Hayesas, lygų rezultatą 18:18 švieslentėje uždegė savo stiliumi pasižymėjęs Lukas Lekavičius.

Likusį kėlinio laiką geriau išnaudojo šeimininkai, kurie po pirmųjų dešimties pirmavo 18:20.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo karališkoji Madrido komanda, atsiplėšusi iki 18:24. Aktyvų žaidimą tęsė rezultatyviausiu žalgiriečiu tapęs L.Lekavičius, jo perdavimą dėjimu pavertė J.Landale‘as, tačiau įsižaidęs Rudy Fernandezas jau krovė dviženklę persvarą savo komandai – 27:40.

Dar kartą atakuojant iš trijų taškų zonos neleistinai sustabdytas buvo J.Landale‘as, o pasirodymą be klaidų tęsęs L.Lekavičius deficitą nurėžė iki 35:42. Savalaikio perdavimo sulaukė K.C. Riversas, paskutinį žodį pirmoje rungtynių dalyje tarė skaičius 41:47 užfiksavęs L.Lekavičius, kuriam tai buvo jau 18-asis pelnytas taškas.

Perėmęs kamuolį taškus rinko T.Walkupas, bet ir vėl „Real“ atitrūko dviženkliu skirtumu – 43:54. Po pasitarimo iš toli prisitaikė Artūras Milaknis, dar vieną kamuolio vagystę įvykdė T.Walkupas, tolimu dūriu iš krašto deficitą iki 51:60 apkandžiojo K.C. Riversas.

Žalgiriečių gyvybę prieš ketvirtąjį kėlinį palaikė K.C. Riverso ir T.Walkupo metimai – 59:68.

Lemiamą kėlinį atidarė Pauliaus Jankūno perdavimas J.Landale‘ui, iš toli iššovė K.C. Riversas – 64:70. Pirmąjį šio sezono tolimą metimą realizavo komandos kapitonas P.Jankūnas, viražus su kamuoliu išdarinėjo K.C. Riversas, gražiais epizodais gynyboje sužibėjo kovinį atstumą 69:75 palaikę L.Lekavičius ir Zachas LeDay.

Antroje ketvirčio dalyje „Žalgirio“ puolimas sustojo keturioms minutėms ir tuo pasinaudoję šeimininkai krovėsi rimtus pamatus pergalei – 69:83.

Per likusį laiką tritaškius suleido N.Hayesas ir L.Lekavičius, iš artimos distancijos pasižymėjo T.Walkupas ir A.Milaknis, tačiau „Real“ pergalės iš savo rankų nebepaleido bei triumfavo rezultatu 82:88.