Ne pirmą kartą į Kauno pareigūnų rankas: nesumokėjęs vienos baudos, gavo ir kitą

Kauno AVPK nuotr. "Kas vyksta Kaune montažas"
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį ir šeštadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams išaiškinti.

Kaip rašoma pranešime spaudai, jų metu nustatyti 5 pažeidimai – įvažiavimas į priešpriešinę eismo juostą, pažeidžiant KET reikalavimus, važiavimas degant draudžiamam šviesoforo signalui, dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas, keli saugos diržų dėvėjimo pažeidimai.

Iš viso pareigūnai patikrinimui sustabdė 445 transporto priemones. Priemonių metu vairuotojų, kurie viršijo leistiną alkoholio normą, nenustatyta. 5 vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos normos (0.09 prom., 0.19 prom., 0.16 prom., 0.27 prom., 0.35 prom.).

Neblaivus vairuotojas buvo nustatytas pareigūnams vykstant į priemonę Kėdainių rajone. Kauno r., Piliuonos k., sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurio vairuotojas ne tik neturėjo teisės vairuoti transporto priemones, bet ir vairavo būdamas neblaivus.

Vyrui (gim. 1990 m.) nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,25 prom. Pasirodo, tai jau ne pirmas kartas, kuomet pareigūnai šį vyrą sustabdo vairuojant vartojus alkoholio. Jam jau yra paskirta nuobauda už vairavimą esant neblaiviam, kurios jis dar neįvykdęs.

Taip pat, kartu su Kauno apskrities policijos pareigūnais, visą šeštadienį Kaune ir Kauno rajone dirbo Lietuvos Kelių policijos tarnybos pareigūnai.

Jie papildomai surašė 15 protokolų už įvairius KET pažeidimus, tarp kurių buvo nustatytas vienas vairuotojas, neturėjęs teisės vairuoti, 3 nustatyto leistino
greičio viršijimo atvejai, kuomet vairuotojai greitį viršijo daugiau nei 50km/h, 3 valstybiniai numeriai, naudoti ne ant tų transporto priemonių. Nežymėtu automobiliu užfiksuota dar 243 pažeidimai.

Policijos pareigūnai primena, jog tokios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau, o vairuotojus raginame kelyje laikytis Kelių eismo taisyklių, būti kantriems ir atidiems.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vienam rinktinės įžaidėjui susikirtus – šansas jaunajam žalgiriečiui R. Jokubaičiui

Dėl koronaviruso plitimo siūlo skelbti valstybės lygio ekstremalią situaciją

„Žalgirio“ arenoje pristatytos šukuosenų tendencijos: vyraus ypač ryškios spalvos (foto)

Po šiltos žiemos nauji siūlymai: bus vertinamas žieminių padangų naudojimo terminas

Kauniečiui Šiauliuose nelegalus „biznis“ nepavyko – teko prisimatuoti areštinės gultą

Koronaviruso grėsmė: ar įvyks „Žalgirio“ rungtynės sausakimšoje arenoje su svečiais iš Italijos?

Lietuva absoliuti „Eurovizijos“ lyderė: pirmauja ne tik lažybų reitinge

Ryte Kaune surengtas rimtas reidas: per blaivumo patikrinimą rasta ne tik girtų vairuotojų

Kauno ligoninės darbuotojai nebegali tylėti: nesupranta kodėl skiriasi atlyginimai

Sujudimas Lietuvos oro uostuose: aptars veiksmus dėl koronaviruso Italijoje