S. Skvernelis prioritetinius metų darbus aptars su A. Veryga

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis penktadienį prioritetinius metų darbus aptars su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga.

„Susitinka aptarti prioritetinius šių metų darbus sveikatos apsaugos srityje“, – BNS sakė premjero atstovas Tomas Beržinskas.

Kaip teigė sveikatos apsaugos ministro atstovė Lina Bušinskaitė, šiemet vienu svarbiausių prioritetų išlieka sveikatos sistemos reforma – gydymo įstaigų jungimas.

„Vienas svarbiausių tikslų ir prioritetų išlieka – savanoriška sveikatos sistemos reforma, kurią bandoma įgyvendinti kalbantis su šalies merais ir ligoninių vadovais, kad ieškotų sprendimų, kaip jungtis, siekiant užtikrinti ne tik efektyvesnį valdymą, bet ir kokybiškas bei saugias paslaugas“, – BNS teigė ministro atstovė.

„Be to, vienas iš privalumų tokios reformos – galimybė sparčiau augti medikų algoms, nes reformuojantis atsiranda galimybė sutaupyti pinigų, kuriuos galima nukreipti medikų algoms didinti“, – sakė ji.

Pasak L. Bušinskaitės, prioritetais taip pat išlieka vaistų kainų mažėjimas, globos ir slaugos paslaugų integracija bei sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo ir mitybos skatinimas.

Reikiamus pokyčius sveikatos apsaugos sistemoje ministras A. Veryga pernai liepos pabaigoje aptarė ir su prezidentu Gitanu Nausėda.

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kaune koncertu ant vandens atidaryta viena moderniausių irklavimo bazių Europoje

Vietoje legendinės Kauno spaustuvės atidarytas multifunkcinis verslo parkas

Pastebimi teigiami migracijos pokyčiai: emigravo dvigubai mažiau

Netikėta diskusija internete – „šaltekai“ ar „šaltibai“?

Už dujų balionų pakeitimą daugiabučiuose valstybė žada sumokėti iki 600 eurų

Kauniečiai naktiniame turguje gali pirmieji pasidžiaugti šviežiausiomis ūkininkų gėrybėmis

K. Maksvytis „Žalgirio“ netreniruos – specialisto į Kauną neišleido Rusijos klubas

M. K. Čiurlionio muziejus turi nuolatinį vadovą

Aukščiausiasis Teismas nusprendė: E. Kručinskienė lieka išteisinta dėl smurto prieš vaiką byloje

„Kaunas 2022“ organizatoriams - skaudi žinia iš M. Žilinsko dailės galerijos