Žemuosiuose Šančiuose – vyro sulaikymo operacija (papildyta)

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Saulės nutviekstą penktadienį policijos pareigūnai nesnaudė Sandėlių gatvėje. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas apie vidurdienį užfiksavo, kaip sulaikomas žmogus greta Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro.

Policijos sujudimą kaunietis apie 12 val. stebėjo Žemuosiuose Šančiuose, Sandėlių gatvės atkarpoje tarp Drobės gatvės ir A. Juozapavičiaus prospekto, šalia Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro.

Skaitytojo atsiųstose nuotraukose matyti, kaip vyras apieškomas. Liudininko teigimu, baltą automobilį vairavusiam asmeniui uždėti antrankiai, jis pasodintas į policijos ekipažą, o sulaikytojo transporto priemonė liko.

„Nemanau, kad pravažiavo papildomą žalią“, – kaunietis spėjo vyrą įkliuvus dėl rimtų priežasčių. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas „Kas vyksta Kaune“ dar negalėjo nurodyti, kodėl sulaikytas asmuo.

Pareigūnai dirba įvykio vietoje.

Papildyta 13.14 val.

Kauno apskrities VPK budėtojas patikslino, kad pareigūnams pranešta apie galimai neblaivų vairuotoją. Sustabdžius nurodytą automobilį ir patikrinus informaciją, ši pasitvirtino.

Vyrui nustatytas vidutinis 2,4 prom. girtumas, jis pristatytas į areštinę. Sulaikytajam bus pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 281 str., už transporto priemonių vairavimą, kai vairuoja neblaivus asmuo.

Pagal minėtą straipsnį, tas, kas vairavo motorinę transporto priemonę būdamas neblaivus, kai jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių girtumas, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečius kviečia pristatyti idėjas dėl centrinio pašto pastato panaudojimo

Kauno rajone kyla didžiulis logistikos centras

Birštone - klientų apgultis: nusprendusieji pasimėgauti baseinais, gali susidurti su keblumais

L. Kazlauskienė prognozuoja: pradėjus deginti šiukšles, Karmėlava taps negyvenama sala

Kauno nepilnamečių kolonijoje nuteistieji paskelbė bado streiką

Kauno kogeneracinė jėgainė jau degina pirmąsias šiukšles

Dešimtasis festivalis Kaune „Nerk į teatrą“ – tarptautinis kruizas po teatro vandenis

Garsus Italijos dizainerių ženklas „Yamamay“ žengė į Kauną

Tyrimas atskleidė, kiek vairuotojų viršija greitį ir kada spaudžia stabdžių pedalą

N. Venckienė galės nevaržomai keliauti po visą šalį