Savaitgalio renginių apžvalga: pirmasis Naujųjų metų savaitgalis kvies į neįprastus pasirodymus bei edukacines programas

A. Aleksandravičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sulaukus Naujųjų metų ir praėjus visoms didžiausioms metų šventėms, šventiška nuotaika lieka praeityje. Tačiau kas sako, kad negalima pramogauti? Šį savaitgalį jūsų laukia įsimintini renginiai: apdovanojimo šventė „Aukso lašas 2019“, keli mokami ir nemokami žymių atlikėjų koncertai bei edukacinės programos. Kad galėtumėte geriau išsirinkti, kaip visada „Kas vyksta Kaune“ pristato savaitgalio renginių apžvalgą.

Ketvirtadienis

Nuo 11 val. Galerijoje „Meno parkas“ veiks net trys skirtingos ekspozicijos. Pirmojo aukšto ekspozicinėje erdvėje veiks jaunos menininkės Rosandos Sorakaitės paroda „Atstumas iki širdies“, antrajame aukšte vyks menininkų Nemo Nonnenmacher ir Stacie McCormick paroda „Atšauktas puolimas“ bei Roberto Antinio paroda „Aidinimas: Trintukas“. Visų parodų lankymai nemokami.

19 val. Nacionaliniame Kauno dramos teatre prasidės spektaklis „Keturi“, pagal V. Pelevino romano „Čiapajevas ir Pustota“ ištraukas. Vaidina: Mantas Zemleckas (Šurikas), Danas Kamarauskas (Volodinas) bei Gytis Laskovas (Kolianas). Bilietų kaina 10 eurų, amžiaus cenzas nuo 16 metų.

Penktadienis

12:15 val. Smalsūs kauniečiai yra kviečiami dalyvauti nemokamoje ekskursijoje „Kauno Šv. Gertrūdos (Marijonų) bažnyčia“. Šios ekskursijos metu jus absolventė Romena Puikytė supažindins su, kaip manoma, viena iš seniausių gotikinių Lietuvos bažnyčių. Ekskursijos metu taip pat sužinosite, kaip kito bažnyčios aplinka bei kodėl Šv. Gertrūdos bažnyčia laikoma davusia pradžią Sąjūdžio judėjimui Kaune.

19 val. Į Kauno „Žalgirio“ areną grįžta lietuviškos muzikos apdovanojimai „Aukso lašas 2019“. Ceremonijos dalyvių laukia įspūdinga apdovanojimų ceremonija su populiariausiais Lietuvos atlikėjais. Bus galima išvysti tokius žinomus atlikėjus, kaip Kastytis Kerbedis, Saulius Prūsaitis, Ieva Narkutė, Merūnas, Monique, Inga Valinskienė, Vytautas Šiškauskas, Vaidas Baumila ir Justė Starinskaitė, Romas Dambrauskas, Karina Krysko, Mia, Irūna, Marius Jampolskis ir dar daug kitų. Bilietų kaina nuo 15 iki 35 eurų.

21 val. Restorane „MŪŪ BBQ“ pasirodys gerai žinomo hito „Juoda orchidėja“ atlikėjai Giedrius Jurgelevičius ir Mindaugas Piliponis iš grupės „MG International“. Koncerto kaina 7 eurai.

Šeštadienis

17 val. Kauno Kultūros centre skambės chorinės muzikos festivalis „Trijų Karalių belaukiant“. Visi yra kviečiami pasiklausyti gražiausių lietuvių ir užsienio kompozitorių kūrinių, kalėdinių giesmių, populiarių operų ir operečių chorų. Dalyvaus Kauno kultūros centro mišrus choras „Gintaras“ bei Šakių kultūros centro mišrus choras „Lituanica“. Koncertas nemokamas.

20 val. „Stand up“ comedy meistrai Mantas Stonkus, Mantas Bartuševičius ir Mantas Katleris po didžiųjų metų švenčių „Žalgirio“ arenoje rengs jau ketvirtąjį savo šou turą „MantaiKurorte“. Bilietų kaina nuo 18,50 iki 41,50 eurų.

Sekmadienis

12 val. Kauno paveikslų galerija kviečia šeimas į edukacinį užsiėmimą „Belaukiant Trijų Karalių“. Edukacinio užsiėmimo metu dalyviai tapys Tris Karalius bei kurs atvirukus madonoms. Visą dieną su lankytojais bendraus edukatorė bei tapytoja Eglė Velaniškytė. Edukacinio užsiėmimo kaina suaugusiesiems – 5 Eur, o senjorams ir vaikams – 3 Eur.

19 val. Ekscentriškasis elektroninės muzikos ir meno duetas „Beissoul & Einius“ „Žalgirio“ arenoje surengs grandiozinį ir įspūdingą mados ir muzikos šou. Kad ir ką sugalvotų, „Beissoul & Einius“ turi unikalų gebėjimą publiką perkelti į kitą planetą, o išskirtiniai dueto pasirodymai įvairiose erdvėse jau spėjo tapti jų prestižo ženklu. Renginio kaina nuo 26,50 iki 48,50 eurų.

Jei neradote jus sudominančių renginių ar norite sužinote apie kitose Lietuvos vietose vykstančius renginius, kviečiame apsilankyti „Kas vyksta“ renginių kalendoriuje.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

V. Romanovui priklausęs namas Nidoje turi naują savininką

Svogūnų priedanga autobusiuko vairuotojo Šilainiuose neišgelbėjo

Nuo kitos savaitės planuoja įvesti naują tvarką: savivaldybes skirstys į tris zonas

Brutalų užpuolimą patyręs vyras Kauno klinikose neišgyveno

Mirė vienas žymiausių Lietuvos operos solistų V. Daunoras

Perkūno alėjoje griaunamo namo savininkas: „noriu gyventi šiuolaikiškame name“

Svarstoma ilginti moksleivių rudens atostogas

Pranešama apie dar 3 mirtis nuo koronaviruso

Dar vieni pokyčiai: skelbia, kada bus galima palikti izoliacijos vietą

„BMW“ Kauno gatvėse siekė greičio rekordo, bet užsidirbo tik nemenką baudą