Kauniečiai pasitiko naujuosius su elektronine muzika ir lazerių šou

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kosminiai Naujieji Kaune” kvietė 2020-uosius metus sutikti Kauno Rotušės aikštėje su populiariausiais Lietuvos šokių muzikos atlikėjais, fejerverkų bei lazerių šou. Didžiausios Naujųjų metų sutiktuvės Kaune prasidėjo nuo 22.30.

Masinė elektroninės muzikos diskoteką miesto širdyje pradėjo DJ Zakmina pasirodymas. Šis atlikėjas meistriškai sujungia šokių muziką iš praeities, dabarties ir ateities. Zakmina dirba su tokiomis įrašų kompanijomis, kaip „XXX“, „Ombra International“, „Roam“, „Nein“, „Night Noise“ ar „Sulk Magic“ ir neseniai pristatė savo vinilinę plokštelę.

Vidurnaktį, dangų nušvietus šventiniams fejerverkams, publiką linksmino Vidmantas Čepkauskas, žinomas pseudonimais „Vidis“ ir „V“. Jau daugiau nei 15 metų jis yra vienas esminių Lietuvos elektroninės muzikos scenos ir naktinio gyvenimo variklių. Šiuo metu jis gyvena Briuselyje, bet Kosminius Naujuosius nusprendė sutikti Kaune ir publikai padovanoti savo pasirodymą.

Gerokai po vidurnakčio, 01:00 valandą šventės dalyvius su Kosminiais Naujaisiais pasveikino duetas „Happyendless“, parašęs šimtus kūrinių geriausiems Lietuvos atlikėjams bei įkvėpęs daugybę šių dienų žinomų didžėjų sukti plokšteles.

Į Rotušės aikštę susirinkusius žmones stebino ne tik renginio atlikėjai ir specialus lazerių šou, bet ir nuostabūs fejerverkai, nušvietę visą miestą. Organizatoriai rekomendavo į šį vakarėlį nesivesti nepilnamečių vaikų. Prie Rotušės aikštės buvo atskirta teritorija, kurioje gyventojai galėjo leisti savo atsineštą pirotechniką.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams