Šventiniai Kauno policijos pareigūnų reidai: įkliuvo ir „klevas“, ir pavežėjas – Kas vyksta Kaune

Šventiniai Kauno policijos pareigūnų reidai: įkliuvo ir „klevas“, ir pavežėjas

Kauno apskr. VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai visas šventines dienas aktyviai vykdė priemones, skirtas neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams nustatyti.

Vairuotojams blaivumas tikrintas ne tik Kaune ir Kauno rajone, tačiau ir Jonavos, Kaišiadorių bei Kėdainių rajonuose. Policijos pareigūnai patikrino beveik 2 000 transporto priemonių ir jų vairuotojų, rašoma pranešime spaudai.

Iš viso nustatyti 33 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. 13 vairuotojų sėdo vairuoti būdami neblaivūs. Dar 8 taip pat buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos. Gruodžio 26 d. apie 15.15 val. pradedantysis vairuotojas (gim. 1999 m.) Kauno r., Neveronių k., vairavo automobilį būdamas neblaivus. Jam nustatytas 0,19 prom. girtumas, kuomet leistina norma – 0 prom.

Tokia pati leistina norma nustatyti ir pavežėjimo paslaugas teikiantiems asmenims. Tačiau pirmąją šv. Kalėdų dieną paregūnai sustabdė automobilį, kurio vairuotojas, atlikdamas pavežėjimo paslaugas, visgi buvo vartojęs alkoholio. Alkotesteriu nustatyta 0,19 prom.

Šventinėmis dienomis nustatyti ir 5 dviračio vairuotojai, vartoję alkoholio. Dar 11 vairavusiųjų transporto priemones tai darė neturint teisės vairuoti. Nustatyti ir 2 saugos diržų dėvėjimo taisyklių pažeidimai bei 2 dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimai.

Primename, kad tokios ir panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės ir toliau bus aktyviai vykdomos.

Kauno apskrities policija primena, kad tokios ir panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės ir toliau bus aktyviai vykdomos. Vairuotojai raginami laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio. Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA