Išaiškintas Šilainių skrajūnas: ne kartą baustam „Golf“ vairuotojui gresia brangūs nemalonumai – Kas vyksta Kaune

Išaiškintas Šilainių skrajūnas: ne kartą baustam „Golf“ vairuotojui gresia brangūs nemalonumai

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ sekmadienį pasidalino skaitytojo registratoriaus užfiksuotu vaizdo įrašu, kuriame matyti agresyviai per kelias juostas skriejantis „Volkswagen Golf“. Jo vairuotojas iš pažiūros gerokai viršija greitį ir galiausiai įsirėžia į „BMW“.

Nors Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai ir nesulaukė pranešimo dėl šeštadienį Žemaičių plente įvykusios avarijos, tačiau atsižvelgdami į „Kas vyksta Kaune“ portale pasirodžiusią informaciją bei pasidalintą vaizdinę medžiagą, pasidomėjo šiuo eismo įvykiu.

Pranešime spaudai skelbiama, kad Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai nustatė automobilio „Volkswagen Golf“ vairuotoją, gimusį 1994 m.

Pasak pareigūnų, ne kartą už Kelių eismo taisyklių pažeidimus baustam vairuotojui pradėta administracinė teisena už pavojingą ir chuliganišką vairavimą.

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 straipsnį, už chuliganišką vairavimą, keliant pavojų eismo saugumui, savo ir kitų žmonių gyvybei bei sveikatai, gresia bauda iki 550 eurų bei teisės vairuoti atėmimas iki dvejų metų.

Kauno pareigūnai primena šventiniu laikotarpiu keliuose būti atidiems, važiuoti ne maksimaliu leistinu, o saugiu greičiu ir laikytis kelių eismo taisyklių.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA