Skaitytojas klausia: ar normalu taip elgtis priešais Kauno mero langus?

NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojas sekmadienį pasidalijo naktį užfiksuotu vaizdo įrašu. Panašu, vakarėlis buvo tikrai geras, mat vyrukas gamtinius reikalus be didelių skrupulų nusprendė atlikti vidury Laisvės alėjos.

Sekmadienį, tarp vidurnakčio ir 1 val., įamžinto gesto kiauliškumą neabejotinai sustiprino vyruko nusišlapinimui pasirinkta vieta. Žmogus ne tik nepasivargino susirasti tualeto ar bent nulįsti į kokį užkaborį, bet išsižergė per patį vidurį Laisvės alėjos.

Prieš nosį – Vytauto Didžiojo paminklas ir Kauno miesto savivaldybė. „Normalu?“ – retoriškai klausė procesą nufilmavęs miestietis, pasibaisėjęs po pat Kauno valdžios langais leidžiama srovele.

Išvietės nepajėgiančių pasiekti išsišokėlių Laisvės alėjoje yra buvę ir anksčiau. Suaktyvėja jie šiltuoju metų laiku, kai vasaros dvelksmas glamonėja atviras kūno dalis, o alėjos suoliukai kviečia prigulti – įprastai šie piliečiai būna taip pasismaginę, kad tęsti gyvavimą gali tik horizontalioje padėtyje.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodeksą už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą, kuriam priskirtinas šlapinimąsi viešoje vietoje, gresia 30-140 eurų bauda. Neblaivaus asmens pasirodymas viešoje vietoje, jei vyrui ryžto viešoje vietoje prasisegti kelnes suteikė alkoholis, užtraukia baudą nuo 20 iki 100 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

177 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Paskutiniame kėlinyje rungtynes perlaužę lietuviai nukovė Čekijos rinktinę

VDU tyrimas: mokytojų trūkumas matomas visoje šalyje

V. Matijošaičiui – šmaikštus siuntinys iš neapsikentusių studentų

Trijų automobilių susidūrimas netoli Kauno: medikų prireikė mažamečiui vaikui

Vienam rinktinės įžaidėjui susikirtus – šansas jaunajam žalgiriečiui R. Jokubaičiui

Dėl koronaviruso plitimo siūlo skelbti valstybės lygio ekstremalią situaciją

„Žalgirio“ arenoje pristatytos šukuosenų tendencijos: vyraus ypač ryškios spalvos

Po šiltos žiemos nauji siūlymai: bus vertinamas žieminių padangų naudojimo terminas

Kauniečiui Šiauliuose nelegalus „biznis“ nepavyko – teko prisimatuoti areštinės gultą

Koronaviruso grėsmė: ar įvyks „Žalgirio“ rungtynės sausakimšoje arenoje su svečiais iš Italijos?