Švenčių sezonas atidarytas: Kaune patikrinimui stojo šimtai vairuotojų | Kas vyksta Kaune

Švenčių sezonas atidarytas: Kaune patikrinimui stojo šimtai vairuotojų

Kauno apskrities VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai šį savaitgalį Kauno apskrityje vykdė priemones neblaiviems ir kitaip apsvaigusiems vairuotojams nustatyti. Taip pat pareigūnai tikrino, kaip vairuotojai naudojasi saugos diržais, vykdė pėsčiųjų kontrolę.

No images found.

Penktadienį vakare kartu su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais iš viso buvo patikrintos 747 transporto priemonės, o jų vairuotojams – blaivumas.

Kaip skelbiama Kauno apskrities VPK pranešime, du vairuotojai lengvuosius automobilius vairavo vartoję alkoholio. Vienam iš jų nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,95 prom., kitam – vidutinis (1,62 prom.). Dar viena vairuotoja taip pat buvo vartojusi alkoholio, tačiau neviršijo leistinos normos – 0,41 prom. Vienas asmuo vairavo transporto priemonę neturėdamas teisės to daryti.

Šeštadienį nuo 19 val. iki vidurnakčio Kauno mieste patikrintos 426 transporto priemonės ir jų vairuotojai. Sustabdytas vienas pradedantysis vairuotojas, kuris, kaip paaiškėjo, buvo vartojęs alkoholio – alkotesteriu jam nustatyta 0,29 prom.

Dar dviem asmenims, vairavusiems transporto priemones, nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,64 prom. ir 0,89 prom. Dar trys vairuotojai taip pat buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo leistinos normos – 0,18 prom., 0,20 prom. ir 0,31 prom. Vienas žmogus vairavo transporto priemonę neturėdamas teisės to daryti.

Tiek penktadienį, tiek šeštadienį viešosios tvarkos pažeidimų nebuvo nustatyta. Kauno pareigūnai primena, kad tokios ir panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės toliau bus aktyviai vykdomos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA