„Žalgiriui“ šventės nebus linksmos: nusileido ir R. Kurtinaičio ekipai

BC „Žalgiris“ „Instagram“ paskyros nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Absoliutus Eurolygos autsaideris Kauno „Žalgiris“ penktadienį vakare siekė atsispirti nuo turnyro lentelės dugno: svečiuose metė iššūkį Rimo Kurtinaičio vadovaujamai Maskvos srities „Chimki“ ekipai.

Permainingas pirmasis kėlinys: per pirmas keturias minutes šeimininkai staigiai šovė į priekį 13:4, bet „Žalgiris“ nesutriko. Svečiai atsakė savo atkarpa 9:0 ir išlygino rezultatą. Prastai kėlinį pabaigę žalgiriečiai po pirmo kėlinio atsiliko 16:21. „Chimki“ vien per pirmą ketvirtį greitame puolime pelnė net 9 taškus.

Antrame ketvirtyje R. Kurtinaičio auklėtiniai vėl buvo pabėgę (30:21, 36:27), tačiau net ir dažnai klysdamas „Žalgiris“ neleido šeimininkams rimčiau atitrūkti. Nemažas to nuopelnas – Jocko Landale’o taškai, vien per pirmą mačo pusę australas pelnė 14, o svečiai po dviejų kėlinių atsiliko 33:38.

Po ilgosios pertraukos „Chimki“ dažnai klydo, o tai „Žalgiriui“ leido vis priartėti prie varžovų. Besibaigiant trečiam ketvirčiui pavyko svečiams išlyginti rezultatą – 49:49, tačiau ketvirtį užbaigė Stefano Jovičiaus taškai bei du Aleksejaus Švedo tritaškiai. Tad prieš lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ atsiliko 49:57.

Stefano Jovičiaus ir Aleksejaus Švedo vedama „Chimki“ iškovojo pergalę 83:74.

S. Jovičius pagerino savo taškų ir pataikytų tritaškių rekordą – pelnė 25 taškus (4/4 dvit., 5/6 trit., 2/2 baudos) bei surinko 29 naudingumo balus. Tiek pat taškų pelnė ir A. Švedas.

„Žalgirio“ gretose rezultatyviausias – J. Landale’as – 24 taškai (7/11 dvit., 10/12 baudos) bei 30 naudinguno balų.