Mažiesiems kauniečiams Kalėdos bus geros – mieste įsikūrė žaislų išparduotuvė

Asociatyvi / Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nemažai daliai šeimų Lietuvoje nelengva įsigyti kokybiškų žaislų, nes jų kainos neretai būna net didesnės nei kitose Europos šalyse. Vienas iš išsigelbėjimų tokiais atvejais – žaislų išparduotuvės. Tačiau jų mūsų šalyje dar labai nedaug.

Viena iš pirmųjų tokių išparduotuvių Kaune duris atvėrė prekybos miestelyje „Urmas“. Čia didžioji dalis žaislų nuolat parduodama su tikra 20 proc. nuolaida.

Išparduotuvės „Top žaislai“ lentynose – „Lego“ kaladėlių rinkiniai, L.O.L lėlytės ir kiti žinomų gamintojų populiariausi prekiniai ženklai. Čia galima rasti ir žaislinių mašinėlių, traukinukų, automobilių modelių, stalo žaidimų, minkštų žaislų, mini automobilių, kuriuose vaikai gali važiuoti sėdėdami.

Naujosios išparduotuvės savininkai pagrindinį dėmesį skiria ne interjerui, o kokybiškam aptarnavimui, asortimento formavimui, kurį sudaro pačios paklausiausios prekės, ir darbui su tiekėjais. Visa tai leidžia užtikrinti gerokai žemesnę kokybiškų žaislų kainą, nei kitose prekybos vietose.

Pasak išparduotuvės darbuotojų, kadangi atrenkant asortimentą, stengtasi įtraukti kuo daugiau pačių populiariausių prekių, visos jos yra paklausios. Vis tik išskirti būtų galima „Lego“ kaladėlių rinkinius, kurie sulaukia bene daugiausia pirkėjų dėmesio.

„Tai visai nenuostabu, nes tėvai nori savo vaikams kuo universalesnio, lavinančio, sprendimus priimti skatinančio užsiėmimo. Būtent tokie ir yra teminiai „Lego“ kaladėlių rinkiniai, skirti tiek berniukams, tiek mergaitėms“, – sakė išparduotuvės atstovai.

Išparduotuvėje sutikta Rasa pasakojo užsukusi savo šešerių metų sūnui „Lego“ kostruktoriaus, bet svarstanti įsigyti ir lėlytę arba minkštą žaislą sesers ketverių mergytei.

„Vyras dirba užsienyje, tai neretai iš ten žaislų kartais parveždavo, kai užtaikydavo gerų kainų. Dar variantas yra internetu pirkti, bet ten negali apžiūrėti pačiupinėti, tai man nelabai patinka. Čia kai pamačiau, kad kainos neblogos, galvoju nupirkti Kalėdoms, vis tiek dovanoms keičiamės visi šeimoje, tai bus iš karto vaikams dovanom pasirūpinta“, – sakė jauna moteris.

Tuo tarpu prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovas Jonas Plenta pabrėžė, kad tokia parduotuvė kauniečiams buvo tikrai reikalinga.

„Žaislų kokybė svarbu vaikų vystymuisi, sveikatai, saugumui. Iš žmonių susidomėjimo matome, kad tokios parduotuvės Kaune reikėjo jau seniai ir džiugu, kad ji įsikūrė mūsų prekybos miestelyje. Akivaizdu, kad dabar kur kas daugiau vaikų Kaune galės gauti Kalėdoms tokių žaislų, kurių labiausiai norėjo“, – sakė J. Plenta.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paskutiniame kėlinyje rungtynes perlaužę lietuviai nukovė Čekijos rinktinę

VDU tyrimas: mokytojų trūkumas matomas visoje šalyje

V. Matijošaičiui – šmaikštus siuntinys iš neapsikentusių studentų

Trijų automobilių susidūrimas netoli Kauno: medikų prireikė mažamečiui vaikui

Vienam rinktinės įžaidėjui susikirtus – šansas jaunajam žalgiriečiui R. Jokubaičiui

Dėl koronaviruso plitimo siūlo skelbti valstybės lygio ekstremalią situaciją

„Žalgirio“ arenoje pristatytos šukuosenų tendencijos: vyraus ypač ryškios spalvos

Po šiltos žiemos nauji siūlymai: bus vertinamas žieminių padangų naudojimo terminas

Kauniečiui Šiauliuose nelegalus „biznis“ nepavyko – teko prisimatuoti areštinės gultą

Koronaviruso grėsmė: ar įvyks „Žalgirio“ rungtynės sausakimšoje arenoje su svečiais iš Italijos?