Kaune atidaryta šalyje unikali aktyvaus laisvalaikio erdvė „Active Space“ – Kas vyksta Kaune

Kaune atidaryta šalyje unikali aktyvaus laisvalaikio erdvė „Active Space“

Organizatorių nuotr.

Antrąjį gruodžio savaitgalį Kaune duris atvėrė unikali aktyvaus laisvalaikio erdvė „Active Space“. Savanorių pr. 286A įsikūrusioje erdvėje lankytojų lauks kruopščiai atrinkti, specialiu užsakymu iš JAV atgabenti ir pasaulines aktyvaus laisvalaikio tendencijas atitinkantys interaktyvūs žaidimai.

Dėka šių naujų, reakciją, miklumą, fizinę formą ar net šokių judesius išbandyti leisiančių pramogų, „Active Space“ bus vienintelė tokio tipo laisvalaikio erdvė ne tik Kaune, bet ir visoje šalyje.

Kaip pasakoja erdvės įkūrėja Diana Zasimauskienė, idėja sukurti „Active Space“ kilo pradėjus organizuoti savo vyresniojo vaiko gimtadienį. Pradėjusi ieškoti šventei tinkamų, įtraukiančių ir originalių vietų, kaunietė atsidūrė aklavietėje.

„Atrodo paprasta užduotis – suorganizuoti paauglio vaiko gimtadienį – tapo didžiuliu galvos skausmu, – pasakoja D. Zasimauskienė. – Ėmė atrodyti, kad Kaune gimtadieniai organizuojami tik pradinių klasių vaikams. Nusprendžiau imtis iniciatyvos ir sukurti erdvę, kuri išspręstų mano bei kitų tėvų problemą. Tai vieta, kurioje smagiai laiką gali praleisti tiek paaugliai, tiek aktyvų laisvalaikį mėgstančių suaugusių žmonių kompanija, tiek įmonė, organizuojanti kalėdinę šventę.“

Diana Zasimauskienė / Organizatorių nuotr.

Pirmieji tokio tipo žaidimai šalyje

Išsikėlusi sau tikslą – sukurti unikalią pramogų ir laisvalaikio erdvę mieste, „Active Space“ įkūrėja paskyrė daug laiko ir energijos, kol atrinko vyresniems vaikams bei suaugusiems tinkamų interaktyvių pramogų sąrašą. Pastangos atsipirko – „Active Space“ žaidimų įrenginiai bus pirmieji tokie Lietuvoje.

„Siekėme atrasti pramogas, kurių iki šiol mūsų mieste, ar net šalyje niekas nebūtų matę ar bandę. Tai kainavo ne vieną bemiegę naktį ir, vėliau, įtemptas darbo dienas, siekiant surasti patikimus žaidimų tiekėjus, – sako D. Zasimauskienė. – Įrenginį, kuris patraukė mano akį ir atrodė taip, kad pati užsidegiau noru išbandyti, radau JAV, tad, atitinkamai, užtruko daug laiko, kol šios priemonės pasiekė Kauną.“

Išskirtinės, pramogų erdvėje lankytojų jau laukiančios priemonės – „TWALL“ ir „Sportsgames“ žaidimai. Integruotų liečiamųjų sensorių pagalba „TWALL“ suteiks galimybę išbandyti savo reakciją bei rankų miklumą, o siekiant įdomumo lankytojai galės ir konkuruoti tarpusavyje. Tuo tarpu, žaidimas „Sportsgames“ taps šokti mėgstančių lankytojų favoritų. Abi šios pramogos, anot įkūrėjos, privers paprakaituoti ir pasitikrinti savo fizines galimybes.

Laisvalaikio erdvė „Active Space“ / Organizatorių nuotr.

„Tiesa, aktyvaus laisvalaikio erdvėje turėsime ne tik šiuos įrenginius, bet ir įprastas, mūsų visų jau pamėgtas pramogas. Laukdami savo eilės prie pagrindinių žaidimų, lankytojai galės žaisti stalo futbolą, dartus, naudotis konsolėmis, užkandžiauti specialioje maisto zonoje ar net spręsti ant sienų esančius rebusus bei kitus galvosūkius“, – pasakoja „Active Space“ įkūrėja.

Norinčių išbandyti – netrūksta

Vos paskelbus apie naujosios erdvės atidarymą, „Active Space“ žinučių dėžutę socialiniame tinkle „Facebook“ užplūdo pramogas išbandyti norinčių kauniečių laiškai.

„Pirmosios reakcijos tų, kuriuos pasiekė mūsų paslaugos reklama – itin teigiamos. Galima drąsiai teigti, kad kauniečiams trūko originalių ir aktyvių pramogų. Dėl šios priežasties, labai džiaugiuosi, galėdama pasiūlyti jas, ir ypač šiuo metų periodu – kai lauke tamsu ir šalta“, – sako Diana.

Išbandyti naująsias pramogas kauniečiai bei miesto svečiai gali adresu Savanorių pr. 286A. Norintys suplanuoti apsilankymą aktyvaus laisvalaikio erdvėje jau dabar gali registruotis susisiekdami asmenine žinute „Active Space“ paskyroje „Facebook“ tinkle arba paskambinę telefonu +37061351545.

Daugiau informacijos apie „Active Space“ žaidimus ir pramogas galite rasti čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.