Tragiška sekmadienio avarija Kaune: po smūgio į šviesoforą, keleivis žuvo vietoje

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienio vakarą Kauno mieste įvyko dar viena skaudi avarija. Kaip teigia portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, automobilis „Audi“, kuriuo važiavo trys jauni žmonės, dėl nepasirinkto saugaus greičio rėžėsi į šviesoforą. Vienam iš nukentėjusių įvykio vietoje buvo daromas dirbtinis kvėpavimas.

Pirminiais duomenimis, sekmadienį apie 22 valandą, A.Baranausko gatve važiavo automobilis „Audi“, kurio vairuotojas dėl ko gero, per didelio greičio, užvažiavo ant šaligatvio ir rėžėsi į šviesoforą, stovintį šalia prekybos centro „Šilas“. Dėl įvykusios avarijos gatve laikinai uždarytas eismas, transportas nukreipiamas per gretimas gatves.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ sekmadienio vakarą teigė Kauno apskrities policijos budėtojas, pranešimas apie įvykį gautas 22.11 val. Policija kol kas nieko nekomentuoja ir teigia, kad dabar „pats įkarštis, įvykio vietoje visi darbuojasi“.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos budėtojas telefonu sakė, jog brigada kol kas nėra grįžusi iš įvykio vietos, kiek sužeistųjų taip pat nėra aišku. Paklausus ar yra žuvusių, atsakė, kad šiuo metu vienas žmogus gaivinamas įvykio vietoje.

PAPILDYTA 23:05

Pareigūnai informuoja, kad A. Baranausko g. vyro (gim. 1998 m.) vairuojamas automobilis „Audi A4“ trenkėsi į šviesoforą stulpą. Medikai konstatavo 21 metų keleivio mirtį.

Vairuotoją ir kitą keleivį (gim. 1998 m.) GMP medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, juos ketinama pristatyti į gydymo įstaigą.

DELFI skelbia, jog vairuotojui, pirminiais duomenimis, nustatytas lengvas girtumo laipsnis (pirmuoju alkotesterio matavimu – 1.09 prom.).

204 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Išradingumo viršūnė: kauniečiai policijos „trikojus“ parduoda „eBay“

Konfliktas Kauno rajone baigėsi mirtimi: įtariamiesiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė

Pasikeitimai nedarbo dienų sąraše: vieną siūloma įtraukti, kitą išbraukti

Stano ir D. Zvonkus grįžta su trenksmu: pristato dainą apie „FSG“ lyderio meilės istoriją (atnaujinta)

Kauniečiams patarė, ką pasibaigus šventėms daryti su kalėdinėmis dekoracijomis

Gėlių parduotuvę apiplėšti pasišovęs kaunietis apsijuokė

Kaunietis A. Gelažninkas Dakaro finiše: geras jausmas – du iš dviejų

Į Kauną atvykęs G. Nausėda: ekonomikai leidome vystytis kaip Laukiniuose Vakaruose

Pirmasis Kauno gėlių butikas: išskirtinės gėlės, aplinka ir misija

Teismas nusprendė: beveik 1 mln. eurų bauda „Kauno grūdams“ skirta pagrįstai