Tragiška sekmadienio avarija Kaune: po smūgio į šviesoforą, keleivis žuvo vietoje - Kas vyksta Kaune

Tragiška sekmadienio avarija Kaune: po smūgio į šviesoforą, keleivis žuvo vietoje

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.

Sekmadienio vakarą Kauno mieste įvyko dar viena skaudi avarija. Kaip teigia portalo „Kas vyksta Kauneskaitytojai, automobilisAudi“, kuriuo važiavo trys jauni žmonės, dėl nepasirinkto saugaus greičio rėžėsi į šviesoforą. Vienam iš nukentėjusių įvykio vietoje buvo daromas dirbtinis kvėpavimas.

Pirminiais duomenimis, sekmadienį apie 22 valandą, A.Baranausko gatve važiavo automobilis „Audi“, kurio vairuotojas dėl ko gero, per didelio greičio, užvažiavo ant šaligatvio ir rėžėsi į šviesoforą, stovintį šalia prekybos centro „Šilas“. Dėl įvykusios avarijos gatve laikinai uždarytas eismas, transportas nukreipiamas per gretimas gatves.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ sekmadienio vakarą teigė Kauno apskrities policijos budėtojas, pranešimas apie įvykį gautas 22.11 val. Policija kol kas nieko nekomentuoja ir teigia, kad dabar „pats įkarštis, įvykio vietoje visi darbuojasi”.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos budėtojas telefonu sakė, jog brigada kol kas nėra grįžusi iš įvykio vietos, kiek sužeistųjų taip pat nėra aišku. Paklausus ar yra žuvusių, atsakė, kad šiuo metu vienas žmogus gaivinamas įvykio vietoje.

PAPILDYTA 23:05

Pareigūnai informuoja, kad A. Baranausko g. vyro (gim. 1998 m.) vairuojamas automobilis „Audi A4“ trenkėsi į šviesoforą stulpą. Medikai konstatavo 21 metų keleivio mirtį.

Vairuotoją ir kitą keleivį (gim. 1998 m.) GMP medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, juos ketinama pristatyti į gydymo įstaigą.

DELFI skelbia, jog vairuotojui, pirminiais duomenimis, nustatytas lengvas girtumo laipsnis (pirmuoju alkotesterio matavimu – 1.09 prom.).

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA