Nuogą Kauno mokyklos teritorijoje sulaikytą vyrą teismas suėmė ilgiausiam terminui

TV3.lt / V. Girčės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apylinkės teismas trečiadienį mokyklos teritorijoje nuogą vaikščiojusį užsienietį leido suimti trims mėnesiams, žurnalistus informavo teismo atstovė Indrė Cvilikaitė.

1990 metais gimęs vyras Vėtrungės gatvėje sulaikytas pirmadienį.

Šį incidentą užfiksavo ir apie jį pirmadienį pranešė portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai. Vyras nerišliai rėkavo, sukosi su pagaliu rankose.

Kaip rašo portalas tv3.lt, žurnalistei paklausus į teismą vedamo vyro, ar šis gailisi savo tokio poelgio. Vedamas pareigūnų jis tepasakė: „very sorry“ (angl. labai gailiuosi).

Perklaustas, kodėl jis bėgiojo nuogas, jis sakė „somebody poisoned me“ (angl. kažkas mane apnuodijo). Po to jis tv3.lt žurnalistams pridūrė: „I just wana die“ (angl. aš tik noriu mirti).

Įtariamojo JAV piliečio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl seksualinio prievartavimo. Kauno apygardos prokuratūros atstovė Izabelė Bočkienė teigė, jog kadangi ikiteisminis tyrimas liečia mažamečius vaikus, apie jį prokurorai informacijos teikti nesutinka.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Kauno miesto atstovė Ieva Daukšienė BNS sakė, kad tarnyba trečiadienį gavo informacijos iš policijos, kad dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Tarnyba bendraus su vaikų tėvais, aiškinsis, kokia pagalba yra reikalinga šeimai ir inicijuosim jos teikimą“, – teigė ji.

„Mūsų žiniomis, mokyklos administracija jau yra pasirūpinusi, kad kitiems moksleiviams, galimai mačiusiems įvykį, būtų teikiama psichologinė pagalba“, – pridūrė I. Daukšienė.

39 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kantri muzikos tėvas V. Stakėnas atskleidė savo pirmą kartą „Žalgirio“ varžybose

A. Užkalnis išreiškė savo nuomonę apie „trikojus“: jiems priešinasi tik vairuotojai su trimis smegenų vingiais

Raudondvaryje įvykus avarijai prireikė greitosios pagalbos

Kauno rajone – 100 metų jubiliejus

Naktį laukia sunkios eismo sąlygos

Fiksuoja skaitytojai: kodėl „Kauno švara“ naktį taip elgiasi?

Aplinkosaugos gėda Kaune: srutų upelis teka jau daugiau nei 50 metų

Kaune vėl pasipylė vagystės iš automobilių: labiausiai turėtų saugotis „BMW“ savininkai

Kaunietis pasipiktino automobilių stovėjimo aikštele: už ką mokėti?

Kauno rajone vakar siautėjo girti vairuotojai