Nuogą Kauno mokyklos teritorijoje sulaikytą vyrą teismas suėmė ilgiausiam terminui – Kas vyksta Kaune

Nuogą Kauno mokyklos teritorijoje sulaikytą vyrą teismas suėmė ilgiausiam terminui

BNS, tv3.lt 2019/12/11 12:33
TV3.lt / V. Girčės nuotr.

Kauno apylinkės teismas trečiadienį mokyklos teritorijoje nuogą vaikščiojusį užsienietį leido suimti trims mėnesiams, žurnalistus informavo teismo atstovė Indrė Cvilikaitė.

1990 metais gimęs vyras Vėtrungės gatvėje sulaikytas pirmadienį.

Šį incidentą užfiksavo ir apie jį pirmadienį pranešė portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai. Vyras nerišliai rėkavo, sukosi su pagaliu rankose.

Kaip rašo portalas tv3.lt, žurnalistei paklausus į teismą vedamo vyro, ar šis gailisi savo tokio poelgio. Vedamas pareigūnų jis tepasakė: „very sorry“ (angl. labai gailiuosi).

Perklaustas, kodėl jis bėgiojo nuogas, jis sakė „somebody poisoned me“ (angl. kažkas mane apnuodijo). Po to jis tv3.lt žurnalistams pridūrė: „I just wana die“ (angl. aš tik noriu mirti).

Įtariamojo JAV piliečio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl seksualinio prievartavimo. Kauno apygardos prokuratūros atstovė Izabelė Bočkienė teigė, jog kadangi ikiteisminis tyrimas liečia mažamečius vaikus, apie jį prokurorai informacijos teikti nesutinka.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Kauno miesto atstovė Ieva Daukšienė BNS sakė, kad tarnyba trečiadienį gavo informacijos iš policijos, kad dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Tarnyba bendraus su vaikų tėvais, aiškinsis, kokia pagalba yra reikalinga šeimai ir inicijuosim jos teikimą“, – teigė ji.

„Mūsų žiniomis, mokyklos administracija jau yra pasirūpinusi, kad kitiems moksleiviams, galimai mačiusiems įvykį, būtų teikiama psichologinė pagalba“, – pridūrė I. Daukšienė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA