Automobilių priežiūra sezonų neturi: kaip Kaune sutvarkyti automobilį per 15 minučių

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tinkama automobilio priežiūra žiemą ir vasarą prisideda prie komfortiško bei ekonomiško jo eksploatavimo. Kaune vairuotojai, naudodamiesi moderniais įrengimais ir profesionalų pagalba, gali automobilio išorę bei vidų susitvarkyti vos per 15 minučių be išankstinės rezervacijos.

Išvaloma nuo kėbulo iki bagažinės

Automobilio priežiūra šaltuoju ir šiltuoju sezonu iš esmės nesiskiria: jam reikalingas reguliarus plovimas ir salono valymas. Šias paslaugas greitai ir kokybiškai suteikia švaros paslaugų tinklas „Švaros broliai“, kuris yra įrengęs moderniausias tunelines plovyklas šalyje. Vienas iš jų įsikūrusi Kaune, šalia Muravos sankryžos – Savanorių pr. 441A.

Tai viena galingiausių plovyklų Baltijos šalyse ir vienintelė Lietuvoje, kur galima rinktis VIP plovimo programą su salono valymu. Per 15 minučių automobilis ne tik nuplaunamas ir išvaškuojamas, bet ir atliekamas sausas jo salono bei bagažinės valymas. Visa tai daro profesionalūs darbuotojai ir automatizuota išmanioji sistema, tad automobilio savininkas gali šį laiką skirti atokvėpiui.

„Švaros broliai“ / Organizatorių nuotr.

Tunelinių plovyklų tinklo vadovo Mariaus Slaboševičiaus teigimu, užsisakius integruotą plovimo ir salono valymo paslaugą pirmiausia automobilis keliauja tuneliu, kuriame plaunama jo išorė. Čia kėbulas švelniai nuplaunamas šampūnu bei aktyviomis putomis ir nuvalomas itin minkštomis šluostėmis.

Tuomet atliekamas 3 lygių ratų plovimas, o automobilio dugnas nuplaunamas bei padengiamas antikorozine danga. Paviršiai padengiami ir išblizginami vašku. Tuomet automobilis padengiamas apsauginiu sluoksniu, kuris apsaugo kėbulą nuo blukimo, padeda spalvai išlikti sodriai ir užtikrina, jog automobilis ilgiau bus švarus. Galiausiai transporto priemonė nuskalaujama vandeniu ir švariai išdžiovinama.

Tuomet automobilis keliauja į šalia esantį vidaus valymo tunelį, kur švaros ekspertai rūpinasi jo vidaus išvalymu. Šio proceso metu profesionalūs darbuotojai išsiurbia automobilio saloną ir bagažinę, kruopščiai nuvalo dulkes nuo salono paviršių, švelniai nuvalo ir nusausina automobilio langus, išplauna bei išdžiovina kilimėlius.

„Švaros broliai“ / Organizatorių nuotr.

„Kol transporto priemonės vidų tvarko profesionalai, automobilio savininkas gali laiką leisti specialiai įrengtoje laisvalaikio zonoje. Čia galima ne tik pakrauti mobilųjį telefoną ir naudotis bevieliu internetu, bet ir paskaityti įvairių žurnalų, nemokamai išgerti kavos ar arbatos“, – priduria M. Slaboševičius.

Automobilio išorės ir vidaus išvalymas trunka iki 15 minučių ir nereikalinga išankstinė rezervacija. Tad VIP plovimo su salono valymu paslauga puikiai tinka tiems, kurie nori visapusiškai pasirūpinti automobiliu.

Priežiūra reikalinga visais sezonais

Tokias automobilių švaros paslaugas renkasi vis daugiau lietuvių, kuriems svarbus aptarnavimo greitis ir kokybė. Juolab kad rūpintis automobiliu reikia visais metų laikais. Vis daugiau laiko praleidžiant automobilyje, salone neišvengiamai atsiranda nešvarumų ir kvapų – juos svarbu pašalinti laiku, kol neįsisenėjo.

„Švaros broliai“ / Organizatorių nuotr.

Jeigu automobilyje keliaujama su vaikais ar augintiniais, salone taip pat atsiranda įvairių nešvarumų ir bakterijų, kurie gali sukelti alergijų ar netgi ligų. Negana to, automobiliu keliaujame ir peršalę. Tinkamai neišvėdinus ir neišvalius salono, jame prisikaupia pavojingų bakterijų. Todėl būtina reguliariai valyti saloną ne tik dėl estetinių, bet ir dėl sveikatos sumetimų.

Kartais manoma, kad šaltuoju sezonu reikia rečiau plauti automobilį, esą jis greičiau išsipurvina, tačiau tai klaidingas įsitikinimas. Automobilio išorės priežiūra šiuo metu irgi aktuali, nes greitai bus pradėti barstyti keliai.

Automobilio ratai, apatiniai slenksčiai prikaupia daugiausia nešvarumų ir druskų, kurie, susimaišę su drėgme, gali virsti korozijos šaltiniu. O plaunant automobilį nuvalomas ne tik jo kėbulas, bet ir šios dalys.

Taigi tiems, kurie nori pasirūpinti savo automobilio švara, verta įsidėmėti, jog „Švaros brolių” tunelinėje plovykloje Savanorių pr. 441A tą galima padaryti itin greitai ir patogiai.

28 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Žalgiriečiai pirmose sezono rungtynėse nušlavė svečius iš Šiaulių

Legendinėje Kauno kavinėje apsilankiusi moteris buvo priblokšta: kaip taip galima?

Transliacija iš Kauno choralinės sinagogos: žydų tradicijos ir papročiai

Akylai saugomas objektas netoli Kauno, nuo kurio priklauso visa Lietuva: darbą pradeda per 2 minutes

Pirmą kartą kauniečiams atvėrė muziejaus saugyklos duris

Kaune pričiuptas daugybę žmonių apgavęs jaunas vyras

Apie Lavrinovičių skandalą prabilo kalėjimo duonos ragavęs Dž. Butkutės vyras: yra vienas „bet“

Portale „Kas vyksta Kaune“ - F2 pasaulio čempionatas iš Kauno marių tiesiogiai

Prie Neveronių esančiame miške - šiurpus radinys

Lietuvoje per parą nustatyta 80 naujų koronaviruso atvejų