Klaipėdoje rastos negyvos mergytės tyrimas: mergytės motina papasakojo apie nužudymą

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Klaipėdoje mirusios vos 2,5 mėnesių mergytės pirminių mirties priežasties atsakymų iš ekspertų sulaukę teisėsaugos atstovai neskuba iš areštinės paleisti jos mamos ir moters sugyventinio. Sekmadienį sulaikyta pora antradienį atvežta į teismą: prokuroras prašo juos suimti.

Kraupi žinia apie užrakintuose namuose paliktą mirusį kūdikį pasklido sekmadienį. Sugyventinių pasigedę artimieji namų raktą rado pašto dėžutėje.

Namuose užrakinusi, įtariama, jau negyvą mažylę, pora išvyko ieškoti darbo. Kelmės rajono ūkininkai porą priėmė, tačiau išvydę, kad ši pora ieškoma ir siejama su mirusia mažyle, įtariamuosius įdavė policijai.

„Pateikiau prašymą moterį suimti dešimčiai dienų. Jos sugyventinį – mėnesiui. Vyras įtariamas naujagimio nužudymu, moteriai lieka buvęs įtarimas“, – sako prokuroras Arūnas Saunorius.

Moters advokatas Vaclovas Ruškys sako, kad ji palūžo ir papasakojo apie nužudymą. Esą pabėgo nekvietę pagalbos, lapkričio 30 dieną, kai viskas įvyko, abu buvo išgėrę.

„Jinai nepranešė, nes išsigando, teigia, kad ją ištiko stresas, o antras dalykas, jie buvo išgėrę. Darbo ieškojo, nes reikėjo pasitraukti iš čia. Jinai neatliko jokių smurtinių veiksmų. Jis mergytę supurtė, dar įkišo čiulptuką, kažkuo užklojo, nes mergytė verkė“, – sako Vaclovas Ruškys.

Pirminės apžiūros metu ant mirusio kūdikio kūnelio smurto požymių nerasta. Mergytei buvo nustatytas įgimtas sutrikimas, tad jai buvo būtina medikų priežiūra.

Pasak Klaipėdos apskr. policijos viršininko Alfonso Motuzo, tą pačią dieną, kai buvo paskelbta poros paieška, 1989 m. gimusi kūdikio motina ir 1987 m. gimęs jos sugyventinis buvo sulaikyti Telšių apskrityje, Kelmės rajone. Jie uždaryti į areštinę.

Moteris yra pagimdžiusi dar tris vaikus, kurių pati neaugina. Pareigūnai atskleidė, kad moteris stokojo socialinių įgūdžių, jai apribotos teisės į tris vaikus (gim. 2012 m., 2016 m., 2010 m.).

Visų vaikų tėvai skirtingi. Kas mirusios mergytės tėvas, kol kas nėra žinoma. Šiuo metu laukiama medicinos ekspertų išvada apie galimą kūdikio mirties priežastį, taip pat renkami duomenys apie motinos ir mirusio vaiko sveikatos būklę iki gimdymo, nėštumo metu ir po jo.

Kaimynystėje butus remontuojantys žmonės sako, kad kiek sutikdavo moterį, ji akivaizdžiai būdavo neblaivi, o kartu su ja vis sutikdavo įvairius vyrus, kurie į jos butą eidavo net ne po vieną.

Porą lankė socialiniai darbuotojai. Į vaiko teisių sergėtojų akiratį moteris pateko spalio mėnesį, kai pasišalino iš ligoninės, nors mažylei buvo būtina medikų priežiūra.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Ar „Žalgirio“ žaidėjai jaučiasi per geri ir kodėl Šaras kelia toną prieš žurnalistus?

Nepažįstamam asmeniui sumušus vyrą pareigūnai prašo pagalbos

Kaune išaugo sergamumas gripu ir ūminėmis infekcijomis

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome rastas stirnos kailis

Policijos reidas Kaune: nustatyta virš 1000 greičio viršijimo atvejų

Kita Kauno oro uosto pusė: siekia tapti Baltijos šalių lyderiu ir siūlyti unikalias kryptis

„Bolt“ pristato naujieną: į paslaugų platformą įdiegta papildoma funkcija

Užsimoję prisijungti Raudondvarį, iš stalčiaus ištraukė naujo tilto projektą

Kaune prie vairo įkliuvo neblaivus policijos mokyklos specialistas

Įstatymo pataisa žadama apsaugoti specialiųjų poreikių vaikus mokyklose