Vyks protesto akcija: pašto darbuotojai nori likti dirbti Kauno centrinio pašto pastate – Kas vyksta Kaune

Vyks protesto akcija: pašto darbuotojai nori likti dirbti Kauno centrinio pašto pastate

BNS 2019/12/09 08:35
Asociatyvi / P. Garkausko nuotr.

Prie Kauno savivaldybės pirmadienį nuo 15 val. rengiama protesto akcija, kuria raginama neprivatizuoti Kauno centrinio pašto pastato. Streikuoti ketinantys pašto darbuotojai protestuos prieš bloginamas jų darbo sąlygas bei išreikš savo poziciją dėl nepritarimo pastato pardavimui.

Organizatoriai feisbuke rašo, jog Kauno miesto savivaldybę ir miesto merą Visvaldą Matijošaitį reikalaus imtis priemonių, kad Kauno centrinis paštas liktų viešu turtu ir kreiptis į Vyriausybę, kad ši stabdytų pašto pardavimą.

Kaip dalyvausiantys šioje akcijoje socialiniame tinkle nurodė kelios dešimtys žmonių, tarp jų ir žinomi politikai. Protestuoti ragina ir politikas bei Centro partijos „Gerovės Lietuvos“ lyderis Naglis Puteikis, kuris savo socailinio tinklo paskyroje piktinosi esama pašto vadovės veikla bei nustatyta, jo vertinimu, dvigubai mažesne nei rinkos pastato pardavimo kaina.

Kauno meras BNS anksčiau yra sakęs, jog paštas miestui nereikalingas, be to, šis pastatas reikalauja didžiulių investicijų, todėl miestui jį perimti nebūtų tikslinga. V. Matijošaitis mano, kad geriausia išeitis būtų pastatą parduoti.

„Lietuvos paštas“ yra priėmęs sprendimą gruodžio viduryje parduoti Kauno, taip pat Vilniaus ir Klaipėdos centrinių paštų pastatus, tačiau Susisiekimo ministerija lapkričio pabaigoje paskelbė sieksianti sustabdyti aukcionus Kaune ir Klaipėdoje bei vykdyti viešąsias konsultacijas, kaip būtų galima juos pritaikyti visuomenės poreikiams.

Lietuvos architektų sąjungos Kauno skyrius siūlo pastate įrengti architektūros centrą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA