Šeštadienį Rotušės aikštę labdaros akcijos metu užliejo kalėdinės dainos

D. Beržinis nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gruodžio 7d. Rotušės aikštėje vyko labdaros akciją „Maža dovanėlė – didelė viltis!“. Akcijos metu dovanojant populiarius kalėdinius kūrinius „a capella“ formatu buvo siekiama surinkti lėšų onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimos centro statyboms paremti.

Akcijos organizatorius Viktoras Jermolovas pasakojo, kad viskas vyko kiek kitaip nei planuota. „Turėjome viską pradėti 15 val., tačiau dėl nenusisekusio oro mūsų darbų paruošimas kiek užtruko. Dėl tos pačios priežasties patį renginį taip pat baigėme ankščiau nei planavome. Jau prieš 19 val. krovėmės daiktus, nors viskas turėjo vykti iki 21 val.“, – renginio detales nupasakojo V. Jermolovas.

Per tris valandas, kuomet VDU Muzikos akademijos studentai: Emilija Mackevičienė, Monika Jatužaitė, Gytis Murauskas, Viktoras Jermolovas ir Povilas Strikaitis, neatlygintinai dovanojo pro šalį einantiems kauniečiams kalėdinius kūrinius buvo surinkta 513 Eur. suma, kuri atiteks onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimos centro statyboms.

„Nors akcija netruko ilgai ir tikėjomės šiek tiek didesnės pinigų sumos, tačiau per tiek laiko manau surinkome tikrai solidžią sumą. Galbūt jei nebūtų toks prastas oras ir žmonių būtų atvykę daugiau. “, – pasiekimais džiaugėsi renginio organizatorius.

Akcija truko trumpai nei planuota, nes organizatorius nusprendė pasaugoti atlikėjų sveikatą ir balsus, tačiau visa šiluma sklidusi iš savanorių ir dalyvių tikrai nenublanko prieš prastą orą. „Atvykusius pavaišinome arbata ir sausainiais. Jautėsi ir atėjusių pasižiūrėti žmonių šiluma, kas sudarę labai jaukią atmosferą ne tik mums, bet ir visiems tuo metu buvusiems Rotušės aikštėję“, – džiaugėsi V. Jermolovas.

Organizatorius atskleidė, kad labiausiai šią akcija buvo sužavėti pagyvenę žmonės. Jie džiaugėsi tokia jaunimo iniciatyva ir dėkojo, kad jauni žmonės daro tokius dalykus.

Nors Viktoras Jermolovas ir nusprendė kol kas apsiriboti su labdaros akcijomis, tačiau gražių iniciatyvų tikrai netruks. Vyras prasitarė, kad jau planuosi turi numatęs renginius Valentino ir Moters dienos. „Valentino dienai jau turime idėją, tačiau ją kol kas dar detalizuojame, o Moters dienos renginys bus mūsų grandiozinė iniciatyva. Ši diena yra kaip ir mūsų varikliukas, nes viskas nuo jos ir prasidėjo. Šių metų tikslas ją padaryti kaip nors ir kur nors neįprastai“, – savo paslaptis atskleidė organizatorius.

„Maža dovanėlė – didelė viltis!“ akcijos metu šalia Rotušės skambėjo kūriniai „Džiaugsmas šiandien aplankė mus“, „Din dong! Merrrily on high“, klasika tapęs kūrinys „Angelai aplankė mus“ ir „Tyliąją naktį“ bei originaliai Pentatonix grupės atliekami kūriniai „Drummer boy“ ir „That’s Christmas To Me“.

Akcijos tikslas – skatinti žmones atkreipti dėmesį į socialiai nuskriaustus žmones. Šia akcija siekiama keisti žmonių mąstymą, burti juos geriems darbams, neužmiršti šalia esančio ir skleisti gerą nuotaiką bei pozityvias mintis.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tragiška nelaimė Kauno rajone pareikalavo pėsčiojo gyvybės

Kantri muzikos tėvas V. Stakėnas atskleidė savo pirmą kartą „Žalgirio“ varžybose

A. Užkalnis išreiškė savo nuomonę apie „trikojus“: jiems priešinasi tik vairuotojai su trimis smegenų vingiais

Raudondvaryje įvykus avarijai prireikė greitosios pagalbos

Kauno rajone – 100 metų jubiliejus

Naktį laukia sunkios eismo sąlygos

Fiksuoja skaitytojai: kodėl „Kauno švara“ naktį taip elgiasi?

Aplinkosaugos gėda Kaune: srutų upelis teka jau daugiau nei 50 metų

Kaune vėl pasipylė vagystės iš automobilių: labiausiai turėtų saugotis „BMW“ savininkai

Kaunietis pasipiktino automobilių stovėjimo aikštele: už ką mokėti?