Šeštadienį Rotušės aikštę labdaros akcijos metu užliejo kalėdinės dainos – Kas vyksta Kaune

Šeštadienį Rotušės aikštę labdaros akcijos metu užliejo kalėdinės dainos

D. Beržinis nuotr.

Gruodžio 7d. Rotušės aikštėje vyko labdaros akciją „Maža dovanėlė – didelė viltis!“. Akcijos metu dovanojant populiarius kalėdinius kūrinius „a capella“ formatu buvo siekiama surinkti lėšų onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimos centro statyboms paremti.

Akcijos organizatorius Viktoras Jermolovas pasakojo, kad viskas vyko kiek kitaip nei planuota. „Turėjome viską pradėti 15 val., tačiau dėl nenusisekusio oro mūsų darbų paruošimas kiek užtruko. Dėl tos pačios priežasties patį renginį taip pat baigėme ankščiau nei planavome. Jau prieš 19 val. krovėmės daiktus, nors viskas turėjo vykti iki 21 val.“, – renginio detales nupasakojo V. Jermolovas.

Per tris valandas, kuomet VDU Muzikos akademijos studentai: Emilija Mackevičienė, Monika Jatužaitė, Gytis Murauskas, Viktoras Jermolovas ir Povilas Strikaitis, neatlygintinai dovanojo pro šalį einantiems kauniečiams kalėdinius kūrinius buvo surinkta 513 Eur. suma, kuri atiteks onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimos centro statyboms.

„Nors akcija netruko ilgai ir tikėjomės šiek tiek didesnės pinigų sumos, tačiau per tiek laiko manau surinkome tikrai solidžią sumą. Galbūt jei nebūtų toks prastas oras ir žmonių būtų atvykę daugiau. “, – pasiekimais džiaugėsi renginio organizatorius.

Akcija truko trumpai nei planuota, nes organizatorius nusprendė pasaugoti atlikėjų sveikatą ir balsus, tačiau visa šiluma sklidusi iš savanorių ir dalyvių tikrai nenublanko prieš prastą orą. „Atvykusius pavaišinome arbata ir sausainiais. Jautėsi ir atėjusių pasižiūrėti žmonių šiluma, kas sudarę labai jaukią atmosferą ne tik mums, bet ir visiems tuo metu buvusiems Rotušės aikštėję“, – džiaugėsi V. Jermolovas.

Organizatorius atskleidė, kad labiausiai šią akcija buvo sužavėti pagyvenę žmonės. Jie džiaugėsi tokia jaunimo iniciatyva ir dėkojo, kad jauni žmonės daro tokius dalykus.

Nors Viktoras Jermolovas ir nusprendė kol kas apsiriboti su labdaros akcijomis, tačiau gražių iniciatyvų tikrai netruks. Vyras prasitarė, kad jau planuosi turi numatęs renginius Valentino ir Moters dienos. „Valentino dienai jau turime idėją, tačiau ją kol kas dar detalizuojame, o Moters dienos renginys bus mūsų grandiozinė iniciatyva. Ši diena yra kaip ir mūsų varikliukas, nes viskas nuo jos ir prasidėjo. Šių metų tikslas ją padaryti kaip nors ir kur nors neįprastai“, – savo paslaptis atskleidė organizatorius.

„Maža dovanėlė – didelė viltis!“ akcijos metu šalia Rotušės skambėjo kūriniai „Džiaugsmas šiandien aplankė mus“, „Din dong! Merrrily on high“, klasika tapęs kūrinys „Angelai aplankė mus“ ir „Tyliąją naktį“ bei originaliai Pentatonix grupės atliekami kūriniai „Drummer boy“ ir „That’s Christmas To Me“.

Akcijos tikslas – skatinti žmones atkreipti dėmesį į socialiai nuskriaustus žmones. Šia akcija siekiama keisti žmonių mąstymą, burti juos geriems darbams, neužmiršti šalia esančio ir skleisti gerą nuotaiką bei pozityvias mintis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA