Kauno pareigūnai didina pajėgas prie Kauno „Žalgirio“ arenos: norime renginio be pažeidimų – Kas vyksta Kaune

Kauno pareigūnai didina pajėgas prie Kauno „Žalgirio“ arenos: norime renginio be pažeidimų

Kauno policijos nuotr.

Sekmadienį siekiant draugiškų krepšinio rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ bei Vilniaus „Ryto“, kurios praeitų be viešosios tvarkos pažeidimų, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai didina pajėgas, numatytas šiam renginiui, stiprina sirgalių elgesio kontrolę tribūnose.

Prieš prasidedant varžyboms, pareigūnai, arenos atstovai aptarė priemones, kurių ketinama imtis siekiant užtikrinti žiūrovų ir varžybų dalyvių saugumą, kokių patikros bei kontrolės priemonių bus imamasi.

„Atsižvelgę į anksčiau įvykusius incidentus, skiriame papildomą dėmesį šioms rungtynėms. Tikrai netoleruosime teisės pažeidimų, tačiau noriu pabrėžti, jog mūsų tikslas vienas – kad sirgaliai, gausiai susirinkę į rungtynes, jose būtų saugūs ir netrukdomai galėtų palaikyti savo komandas, puikiai praleisti laiką“, – susirinkusiesiems akcentavo laikinai Kauno apskrities policijai vadovaujantis Elanas Jablonskas.

Kauno apskrities policijos pareigūnai tikisi, kad atvykę į renginį sirgaliai elgsis drausmingai ir kultūringai, o reikalui esant vykdys teisėtus pareigūnų nurodymus, taip padės išvengti šiurkščių viešosios tvarkos pažeidimų ir jų pasekmių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA