Amerika Kaune: „Brooklyn Brothers“ atvyko – Kas vyksta Kaune

Amerika Kaune: „Brooklyn Brothers“ atvyko

Organizatorių nuotr.

Svarbi žinia kauniečiams – madingiausiame Niujorko rajone Brukline pamėgta, šilčiausiai sutikta ir Vilniuje kaip sava pamėgta Niujorko pica jau Kauno senamiestyje. Visai netoli miesto širdies Rotušės ir Kauno pilies – M. Valančiaus g. 27.

Kodėl „Brooklyn Brothers“?

Beata ir Tom Nicholson pasakoja, kad atostogaudami Amerikoje labai nustebo, pamatę prie Bruklino picos besidriekiančias eiles. Šeimos restoranų „Jurgis ir drakonas“ Vilniuje ir Kaune šeimininkai beveik akimirksniu suprato, kad turi išsiaiškinti šį fenomeną.

Nors pora yra labiau ištyrinėję ir dešimtis receptų sukūrę neapolietiškoms picoms, Tomui ir Beatai iškart patiko malonus niujorkietiškos picos traškumas, visai kitais akcentais išreiškiamas skonis.

Jei girdėjote „Jurgio ir drakono“ atsiradimo Lietuvoje legendą, tai žinote, su kokiu užsidegimu, kantrybe ir kruopštumu naujų idėjų imasi Tom Nicholson.

Pirmiausia, jis baigė niujorkietiškos picos kepimo mokslus, stažavosi pas garsiausius picų kepėjus Niujorke ir dalyvavo varžybose. Vėliau, įgytas žinias, naują skonį ir kokybę parvežė į Lietuvą.

„Brooklyn Brothers“ / Organizatorių nuotr.

„Brooklyn Brothers“ – tarsi jaunesnysis „Jurgio ir drakono“ brolis, atvykęs iš Amerikos ir pasilikęs ilgam.

Trys dalykai, dėl kurių privalote paragauti niujorkietiškos „Brooklyn Brothers“ picos:

1. Traški, bet tuo pačiu ir sultinga, kepama lygiai taip, kaip Brukline (Niujorke).
2. Kurdami receptus šio picos baro šeimininkai ir šefai naudoja originalius, tiesiai iš gamintojo gaunamus produktus.
3. Bruklino brolių galimybėms nėra ribų – broliai šventai tiki, kad tik pas juos skaniausia pica besimaitinantiems augaline mityba, be glitimo ar be mėsos, gardžiausi ir aromatingiausi kokteiliai (ir be pieno), daug įvairų daržovių, sūrių ir mėsos.

„Brooklyn Brothers“ / Organizatorių nuotr.

Testas: Ar „Brooklyn Brothers“ pica taps jūsų mėgstamiausia?

1. Jums patinka mėgautis skonio įvairove ne tik per šventes, bet ir pietaujant darbe, po darbo, susitikus su draugais ir visada?
2. Vertinate kokybiškus naminius produktus ir jums svarbu, iš ko gaminamas maistas, kurį valgote?
3. Mėgstate netikėtus ingredientų derinius ar atskirus skonio akcentus, pvz., pankoliais gardinta mėsa, aromatingi su paprikų skiedrelėmis ir česnakais apkepti špinatai, krosnyje lėtai ir ilgai kepta plėšyta kiauliena, pagardinta naminiu kepsnių padažu ir t. t.?
4. Jei tik galite, renkatės patiekalus su daugiau daržovių?
5. Mėgstate valgyti namuose, parke, biure ar automobilyje, o ir nesuvalgytą maistą pasišildyti namuose – tik svarbu, kad jis būtų toks pat gardus, kaip šviežias?

Jei atsakėte „Taip“ bent į 3 klausimus, jūs neabejotinai būsite ištikimiausias „Brooklyn Brothers“ gerbėjas ir geriausias ambasadorius. Kartą paragavęs… Patys žinote.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA