„KEKS 2022“ kalėdiniame padėkos vakare netrūko spalvų ir gerų emocijų – Kas vyksta Kaune

„KEKS 2022“ kalėdiniame padėkos vakare netrūko spalvų ir gerų emocijų

A. Alekandravičiaus nuotr.

Ketvirtadienio vakarą „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ (KEKS2022) komanda savo biure Laisvės alėjoje surengė kalėdinį vakarėlį, skirtą padėkoti projekto savanoriams ir partneriams.

Drauge savo draugams, svečiams, partneriams buvo pristatytos gerokai išplėsto „Kaunas 2022” biuro antrojo aukšto patalpos, kurias kultūros puoselėtojams Kaune užleido iš jų išsikrausčiusi Veterinarijos tarnyba.

Keli šimtai į renginį susirinkusių kauniečių vos sutilpo į „Kaunas 2022” biuro pirmojo aušto erdves, kuriose jau kuris laikas kvepia Kalėdomis – meduoliais, cinamonu, mandarinais ir karšta arbata. Šventinis laikotarpis – puikus metas ne tik prisiminti per metus nuveiktus darbus, padėkoti visiems, kurie padėjo juos nuveikti bei planuoti naujus.

Tad sukviestiems svečiams naujai atvertose biuro patalpose antrame aukšte buvo kūrybiškai pristatyti svarbiausi šių metų kultūros sostinės komandos inicijuoti renginiai ar veiklos: Laimės diena, scenos menų festivalis „Contempo“, Fluxus festivalis, Istorijų festivalis, Europos kultūros sostinės forumas, atvirukų modernistinių pastatų gyventojams projektas, garso instaliacijų viešajame transporte iniciatyva „Puota“ ir kiti. dauguma šių renginių bus tęsiami ir kitąmet.

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” vadovė Virginija Vitkienė pasveikino susirinkusius su artėjančiomis šventėmis, dėkojo už paramą Kauno miesto savivaldybei, Kauno rajono savivaldybei, Lietuvos vyriausybei, Kultūros ministerijai bei privataus kapitalo rėmėjams.

Taip pat atskirai padėkota projekto savanorių komandai, prie kurios KEKS2022 nuolat kviečia jungtis aktyvius ir savo miestą mylinčius kauniečius.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA