„KEKS 2022“ kalėdiniame padėkos vakare netrūko spalvų ir gerų emocijų

A. Alekandravičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakarą „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ (KEKS2022) komanda savo biure Laisvės alėjoje surengė kalėdinį vakarėlį, skirtą padėkoti projekto savanoriams ir partneriams.

Drauge savo draugams, svečiams, partneriams buvo pristatytos gerokai išplėsto „Kaunas 2022” biuro antrojo aukšto patalpos, kurias kultūros puoselėtojams Kaune užleido iš jų išsikrausčiusi Veterinarijos tarnyba.

Keli šimtai į renginį susirinkusių kauniečių vos sutilpo į „Kaunas 2022” biuro pirmojo aušto erdves, kuriose jau kuris laikas kvepia Kalėdomis – meduoliais, cinamonu, mandarinais ir karšta arbata. Šventinis laikotarpis – puikus metas ne tik prisiminti per metus nuveiktus darbus, padėkoti visiems, kurie padėjo juos nuveikti bei planuoti naujus.

Tad sukviestiems svečiams naujai atvertose biuro patalpose antrame aukšte buvo kūrybiškai pristatyti svarbiausi šių metų kultūros sostinės komandos inicijuoti renginiai ar veiklos: Laimės diena, scenos menų festivalis „Contempo“, Fluxus festivalis, Istorijų festivalis, Europos kultūros sostinės forumas, atvirukų modernistinių pastatų gyventojams projektas, garso instaliacijų viešajame transporte iniciatyva „Puota“ ir kiti. dauguma šių renginių bus tęsiami ir kitąmet.

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” vadovė Virginija Vitkienė pasveikino susirinkusius su artėjančiomis šventėmis, dėkojo už paramą Kauno miesto savivaldybei, Kauno rajono savivaldybei, Lietuvos vyriausybei, Kultūros ministerijai bei privataus kapitalo rėmėjams.

Taip pat atskirai padėkota projekto savanorių komandai, prie kurios KEKS2022 nuolat kviečia jungtis aktyvius ir savo miestą mylinčius kauniečius.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lengvaatlečių dešimtmetis: daugiausiai medalių į Lietuvą parvežė kauniečiai

Tvaraus miesto idėjoms neabejingi kauniečiai buriasi į ambicingą bendruomenę

Kaune duris atvėrė moderniausias „Lemon Gym“ sporto klubas

Aiškėja naujausi tyrimų rezultatai: normos Kaune viršijamos keliasdešimt kartų (atnaujinta)

Policija sudaro „trikojų“ radarų žemėlapį: kurios gatvės pavojingiausios Kaune?

Kauno rajono keliams – mažesnis finansavimas

Muitinės pareigūnai Kaune sulaikė sraigtasparnio dalių kontrabandą (papildyta) (foto)

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus vadovė atsistatydino vykstant tarnybiniam patikrinimui

Už V. Matijošaičio dvare atliktus darbus jų vykdytojas turės atlyginti tūkstantinę žalą valstybei: baudų bus daugiau

Ar „Žalgirio“ žaidėjai jaučiasi per geri ir kodėl Šaras kelia toną prieš žurnalistus?