Saulės gatvės gyventojai penktadienio nakties laukia su nerimu

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atėjus žiemai Saulės g. gyventojus nustebino naujas penktadieniais nuo 24 val. iki 06 val. stovėti ir sustoti draudžiantis ženklas.

Su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė gatvės gyventojai, kurie domėjosi, kam reikalingas šis ženklas ir kur jiems dabar per nustatytą laiką reikės palikti savo automobilius. Skaitytojų skaičiavimu, gatvėje įprastai gali būti paliekama apie 150-200 automobilių.

Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius pranešė, kad „ženklas įrengtas tam, kad palikti automobiliai nurodytu laiku netrukdytų gatvių valymo mašinoms švarinti gatvės.“

„Aplinkinių namų gyventojų prašome supratingumo ir automobilius palikti kitose leistinose vietose“, – teigė M. Martusevičius.

Tačiau Saulės g. gyventojų teigimu, ankščiau šioje gatvėje nakčiai buvo paliekami apie 200 automobilių, todėl gyventojai dabar yra susirūpinę, kur reikės palikti automobilius, ir neramiai laukia pirmojo ribojimo vakaro.

Ženklas Saulės g. / Skaitytojų nuotr.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausiąja specialiste
Justina Kazragyte paaiškėjo, kad pareigūnai budėti tikrinant, ar visi vairuotojai laikosi šio kelio ženklo reikalavimo, neketina.

„Tačiau jei bus gyventojų pranešimų, į juos tikrai reaguosime. Ypač gavę informacijos, jog ženklo galiojimo metu stovinčios transporto priemonės trukdo atlikti kelio valymo darbus“, – pakomentavo J. Kazragytė.

Sustojimas ar stovėjimas vietose, kuriose Kelių eismo taisyklės draudžia sustoti ar stovėti, taip pat sustojimas ar stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo–užtraukia baudą vairuotojams nuo 28 iki 86 eurų.

Nusižengus pirmą kartą, automobilio vairuotojui taikoma pusė minimalios baudos – 14 eurų.

58 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Mirė kaunietis profesorius E. Gudavičius

Kauno oro uosto laukia modernizavimo darbai

Valdžia sieks griežtinti elektroninių cigarečių prieinamumą

Su trimis vyrais kirsti pavojingą Afriką: į kelionę leidosi ir drąsi kaunietė moteris

Sinoptikai: laukia permainingi orai

Tragiška žinia: avarijoje žuvo krepšinio legenda K. Bryantas

Užsiliepsnojo Bijūnų g. įsikūrusi skalbykla

Efektingai varžybas užbaigęs „Žalgiris“ palaužė Vilniaus „Rytą“

Gaisras Neveronyse nusinešė žmogaus gyvybę, dar du patyrė sužalojimus

Tarpukario kurortas, žavesio neprarandantis iki šių dienų