Kauno rajone vyras grasino padegti butą ir jame gyvenančią šeimą su mažamečiais vaikais – Kas vyksta Kaune

Kauno rajone vyras grasino padegti butą ir jame gyvenančią šeimą su mažamečiais vaikais

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Sekmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojos informacija, kad Kauno rajone, Mastaičiuose, būriuojasi gausios specialiųjų tarnybų pajėgos.

„Kažkas įvykę Mastaičiuose. Vienam daugiabučio kieme dvi gaisrinės mašinos ir du policijos ekipažai. Pareigūnai kažko ieško, vaikšto po kitus kiemus ir laiptines“, – pasakojo skaitytoja.

Policijos departamento duomenimis, gruodžio 1 d. apie 22 val. Kauno r., Mastaičių k., vyras, daugiabučio namo 1-ojo aukšto bute, iš kuro bako pripylė degaus skysčio ir pagrasino butą bei jame buvusius 6-is gyventojus (3 suaugę ir 3 mažamečiai vaikai) padegti.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, apie 22:10 val. buvo gautas pranešimas, kad bendradarbis ką tik išdaužė langą, bando padegti namus.

Atvykus PGP jau buvo atvykę du policijos ekipažai. Buto langas buvo išdaužtas, bute jautėsi benzino kvapas, bet degimo nebuvo. Žmonėms liepta išjungti elektrą.

33-jų metų įtariamasis sulaikytas, dėl susižalojimų dūžtant stiklui paguldytas į ligoninę ir saugomas policijos pareigūnų.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA