Kosminių Kalėdų maratoną pradėjęs Kaunas kvies švęsti toliau

M. Zinkevičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio vakarą susirinkusieji Kauno Rotušės aikštėje ir LRT tiesioginės transliacijos žiūrovai pamatė įspūdingą renginį: švytinčiu „HOHOHOmobiliu“ atvykęs Kalėdų Senelis, lydimas savo ištikimo bičiulio Nykštuko ir linksmos svitos įžiebė Kauno Kalėdų eglutę.

Šiuo renginiu prasidėjo „Kosminės Kalėdos Kaune“, ir tai tęsis iki Trijų Karalių: Rotušės aikštėje veiks „kosminis Kalėdų miestelis“, kuris pasiūlys kūrybinių, edukacinių, pramoginių veiklų, originalių dovanų, karštos arbatos ir skanėstų. Bus galima parašyti laišką, paskambinti Kalėdų seneliui ar išsiųsti „kosminę“ atvirutę bičiuliams, rašoma pranešime spaudai.

„Man smagi yra ne tik Kalėdų eglės įžiebimo šventė, bet ir vėlesnis eglutės lankymas, visas kalėdinio miestelio šurmulys, karštas šokoladas ir gera nuotaika, – kalbėjo renginio vedėja I. Stasiulevičiūtė. Jos kolega Giedrius Masalskis pridūrė: – Kalbėdami apie ką nors ypatingai gero, mes sakome: „Tai buvo visiškas kosmosas“. Linkiu, kad tokios būtų ir šios Kalėdos Kaune – kosminės. Prasideda šventinis laikas, kurio turi užtekti viskam – išklausyti vaikų istorijoms, kurioms vis nebuvo laisvos minutės, aplankyti tėvus, susitikti su draugais, pagaliau – skirti laiko sau.“

Kosminių elementų buvo ir šventiniame koncerte – minia aikčiojo, matydama, kaip Rotušės fasadu, kuris virsdavo tai židiniu, tai medžių giraite ar net dangoraižiu, vaikštinėjo astronautas, iš ekranų rūko krateriai, skriejo žvaigždės.

Prisiminta ir Mažojo Princo planeta, įkvėpusi šių metų Kauno eglės dekoratores: Jolantą Šmidtienę ir Aušrą Kleizaitę. Jos sukūrė daug įspūdingų, ryškiaspalvių papuošimų, kuriuose kiekvienas žmogus galės įžvelgti tai, ką pats nori.

Kauno eglės įžiebimo laukė visa Lietuva, nes šis miestas vis sugeba nustebinti. Maloniai nustebino ir šių metų šventinis koncertas, kuriame kalėdinę nuotaiką leido pajusti netikėtas Jurijaus Veklenko ir Tado Juodsnukio duetas, Justinas Jarutis, Giedrė, Iglė, Monique, Vaidas Baumila. Inga Valinskienė atliko didžiuosius savo hitus vos eglei įsižiebus ir koncertui besibaigiant. Skambant dainoms dangų nušvietė įspūdingi fejerverkai, pažiro serpantinai.

O Kalėdų Senelį sutikusi „Antikvarinių Kašpirovskio Dantų“ kompanija priminė, kad nereikėtų zirsti, įstrigus šventinio pasiruošimo spūstyse. Verčiau kitiems vairuotojams nusišypsoti pro langą, nei juos koneveikti. „Negalvokite apie kamščius – prisiminkite tą jausmą, kai įsigyjote ar gavote dovanų savo pirmąjį automobilį – kiek buvo laimės“, – kalbėjo grupė.

„Mieli kauniečiai, ačiū, kad šį vakarą savo buvimu čia sukūrėte tokią didelę ir gražią šventę. Tegul ne tik Rotušės aikštė, bet ir kiekvieno iš Jūsų namai būna pilni artėjančių Kalėdų nuotaikos. Linkiu jums ir visam Kaunui kosminių švenčių ir kaunastiškų artėjančių Naujųjų metų“, – sakė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Šventinį vakarą Rotušės aikštėje dar ilgai skambėjo muzika – čia pradėjo veikti Kauno radijas, jis pildys kauniečių ir miesto svečių muzikinius pageidavimus ir toliau. O po Kalėdų miestiečiai ims laukti Naujųjų metų. Kauno Rotušės aikštė gruodžio 31-osios vakarą taps didžiausia šokių aikštele Lietuvoje. Švenčių generalinis rėmėjas – Kauno „Akropolis“.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sporto klubas „Lemon Gym“ švenčia gimtadienį: kauniečius kviečia išmėginti masažines lovas

Pamatykite, kaip šiandien atrodo S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija iš viršaus

Už klaidinančią reklamą „Kauno būstams“ paskirta bauda – teisėta

Policijos „trikojai“ kaip ant delno: sudarytas žemėlapis, kur gali būti matuojamas greitis

Kauniečius kviečia pristatyti idėjas dėl centrinio pašto pastato panaudojimo

Kauno rajone kyla didžiulis logistikos centras

Birštone - klientų apgultis: nusprendusieji pasimėgauti baseinais, gali susidurti su keblumais

L. Kazlauskienė prognozuoja: pradėjus deginti šiukšles, Karmėlava taps negyvenama sala

Kauno nepilnamečių kolonijoje nuteistieji paskelbė bado streiką

Kauno kogeneracinė jėgainė jau degina pirmąsias šiukšles