Senamiestyje gyvenantys kauniečiai liko nesupratę: kur dingsta mūsų pinigai?

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Su „Kas vyksta Kaune“ redakcija prieš kelias dienas susisiekė Šv. Gertrūdos g. 37 namo gyventojas. Vyras pasakojo, kad pastatą prižiūrinti įmonė surinko pinigus už naują laiptinės šviestuvą, tačiau jis taip ir neatsirado.

Kaip pasakojo kaunietis, namą prižiūrinti įmonė „Mano būstas“ minėto namo laiptinėje turėjo įrengti naują apšvietimą ir atlikti elektros skydelių remonto darbus, tačiau gyventojai nei naujo šviestuvo, nei prie elektros dirbančių darbininkų nematė.

Prieš numatytus darbus įmonė surinko reikiamą sumą pinigų – skaitytojo pateiktuose išrašuose matyti, kad už šviestuvo montavimą nuskaičiuota kiek daugiau nei 167 eurai, elektros darbai įkainoti 500 eurų.

Dėl šių oficialiai spalio 21 ir 28 d. „atliktų“ darbų gyventojams beliko kraipyti galvas – esą jokių pokyčių nematyti, o kur dingo pinigai, niekas nežino.

Žmonėms bandant susisiekti su namą tvarkančia įmonė, jokio paaiškinimo neva negauta. „Mano būstas“ atsisakė komentuoti situaciją ir su gyventojais visiškai nebendravo. Sutapimas tai ar ne, reikalai pajudėjo tik „Kas vyksta Kaune“ susisiekus su minėta būsto administravimo įmone.

Jei ne žiniasklaidos įsikišimas, galimas daiktas, šio namo gyventojai būtų matę pinigus kaip savo ausis / R. Tenio nuotr.

Kaip nurodė už Šv. Gertrūdos g. 37 namą atsakingas „Mano būstas“ vadybininkas Povilas Nemura, situacija buvo išspręsta antradienio rytą.

„Su rangovais, kurie atlikinėjo darbus, nuvykome pas namo gyventojus. Išsiaiškinome, kad šviestuvas nebuvo pakabintas dėl techninių kliūčių. Gyventojams už šviestuvą surinkta suma bus išminusuota iš sąskaitos, kurią jie mums moka už namo priežiūrą“, – pasakojo P. Nemura.

Šviestuvo įmonė nekabins, nes taip nusprendė namo gyventojai. Jie pageidavo, kad įmonė grąžintų pinigus, nes poreikio šviestuvui nebuvo jau prieš bendrovei nusprendžiant jį pakabinti.

Minėta techninė klaida esą įvyko sistemoje. Rangovai neatlikę darbo sistemoje įformino, kad viskas jau padaryta, todėl „Mano būstas“ apie šį nesusipratimą nežinojo. R. Nemura teigė, kad už tokį nesusipratimą namo gyventojų atsiprašė.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno tinklininkės iškovojo kelialapį į Baltijos tinklinio čempionato finalo ketverto turnyrą

Kurį laiką Šančiuose gulėjusius šiukšlių kalnus ėmė tvarkyti tik po kauniečių pasipiktinimo

Išbandyta: geriausia apsauga nuo netikėto susidūrimo su „trikoju“

Kas antras lietuvis mano, jog 870 eurų atlyginimas yra per mažas

Apklausa: daugiau nei trečdalis vairuotojų viršija greitį - pristabdo tik prie matuoklių

Paaiškino, kodėl renkami jūsų asmeniniai duomenys bei kaip juos apsaugoti

Išnuomoti būstą Kaune nebėra paprasta, bet čia – pelningiau nei Vilniuje

Išskirtinis interviu su legendine latvių grupe: mus vadino vaikais, žaidžiančiais smėlio dėžėje (foto)

Reido metu pagavo ne tik neblaivius vairuotojus: važiavo su vasarinėmis padangomis

Advokatė atsako: ar rangovas turi pašalinti statinio defektus be rangos sutarties?