Nauji „Visma Lietuva“ namai Kaune: savo darbo aplinką kūrė patys darbuotojai

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Patyrusių IT specialistų didelė paklausa išlieka ir laikinojoje sostinėje – šiandien į naują biurą Kaune persikėlė debesijos sprendimų kūrėjai „Visma Lietuva“. Tai antrasis jų biuras šalyje.

Verslo centro „Kauno dokas“ patalpose įrengtos 59 darbo vietos ir šį skaičių planuojama plėsti. Biure nėra jokių atvirų erdvių, jame įrengta kabinetų sistema, o 700 kv. m. ploto išplanavimą ir kitus interjero sprendimus su architektais derino patys darbuotojai.

Gera žinia Kauno specialistams – darbuotojų paklausa tik didėja

„Visma Lietuva“ Kaune sėkmingai savo veiklą vykdo jau 6 metus. Atnaujindama biurą įmonė tik patvirtina, kad Kaunas tampa puikiu miestu IT įmonėms, ieškančioms kompetentingų savo srities specialistų.

„Ne paslaptis, kad šiuo metu IT sektoriuje vyksta arši kova dėl darbuotojų, juolab, patyrusių profesionalų. Todėl džiaugiamės, kad Kaune pavyko suburti puikią programuotojų, testavimo inžinierių ir sistemų administratorių komandą. “, – sako „Visma Lietuva“ vadovas Mantas Urbonas.

Jis taip pat priduria, jog komandą plėsti ketina ir toliau – kasdien Vilniuje ir Kaune įmonė siūlo apie 30 laisvų darbo pozicijų IT specialistams. Šiandien Kaune ieškomi BI, DevOps/Solution, PHP technologijų specialistai.

„Visma Lietuva“ / Organizatorių nuotr.

„Mes plečiame savo geografines ribas Lietuvoje, nes į darbuotojo ir darbdavio santykį žiūrime inovatyviai: nebe darbuotojas turi susirasti darbdavį, darbdavys pats gali ateiti pas darbuotoją. Toks požiūris mums atveria naujas galimybes, todėl tikimės ir toliau sėkmingai pildyti Kauno kolegų gretas.“, – kalba M. Urbonas.

Biure – jokių atvirų erdvių

Atnaujindami biurą Kaune, „Visma Lietuva“ darbuotojus skatino susikurti sau patrauklią darbo aplinką. Naujajame biure įrengti tik uždari kabinetai, atskirtos pasitarimų salės, veiks virtuvė su laisvalaikio zona, poilsio kambarys, kiekvienam darbuotojui bus skiriama individuali vieta automobilių stovėjimo aikštelėje.

„Ir Vilniuje, ir Kaune biurus specialistai kūrėsi patys, kad gerai jaustųsi ir galėtų efektyviai dirbti. Matome, kad, jei prieš kelis metus modernus ofisas buvo be sienų, dabar norima grįžti į kabinetus, kur mažiau triukšmo, sumaišties, galima glaudžiau dirbti ir susikaupti“, – apie kintančias tendencijas užsimena vadovas.

„Visma Lietuva“ / Organizatorių nuotr.

Įmonėje planuojamas augimas

Iš viso, kartu su Kaune dirbančiais specialistais, „Visma Lietuva“ jau yra įdarbinę daugiau nei 360 darbuotojų. Ateityje komandą ketinama plėsti ir Kaune, ir Vilniuje, tuo pačiu tikimasi ir tolimesnio sėkmingo įmonės augimo. Planuojama, kad šiais metais įmonės pelnas turėtų pakilti 14 proc.

„Visma Custom Solutions“ divizijos direktorius Carstenas Boje Mølleris džiaugiasi ir sveikina „Visma Lietuva“ vykdant sėkmingą plėtrą Lietuvoje. Jo teigimu ši sėkmė susideda iš kelių dėmenų: gebėjimo pritraukti minėtus aukštos kvalifikacijos specialistus ir puoselėjamos atviros kompanijos kultūros.

„Nuoseklus „Visma Lietuva“ augimas įrodė, kad Lietuvoje kurti IT verslą yra palanku. Ir, nors viso pasaulio rinkose jaučiamas profesionalų trūkumas, grupės nariai Lietuvoje daro viską, kad pritrauktų geriausius, išlaikytų esamus ir išsiugdytų naujus specialistus. O atvira darbo kultūra, skatinama savivalda be hierarchinių santykių – pasiteisina. Tikime, kad tik patys darbuotojai geba nuspręsti, ko jiems labiausiai reikia ir visas suteikiamas laisves naudoja išmintingai“, – kalba C. B. Mølleris.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno klinikose pirmą kartą Lietuvoje atlikta operacija išgelbėjo penkiametės gyvybę

Kaune penktadienį sužibo dar viena eglutė

Savaitgalį orai nedžiugins: numatomi niūrūs ir su krituliais

Penktadienio vakarą Kaune rastas negyvo žmogaus kūnas

„Žalgirio“ trenerių proto išbandymas: pratęsimo prireikė ir čia (video)

Knygų išparduotuvės Kaune – puiki idėja dovanų paieškoms

Nepažįstamieji iš kauniečio nugvelbė tūkstantinę sumą

Kauno valstybinis muzikinis teatras į savo sceną sugrįžo ambicingai

VDU kyla į protestą: kviečia jungtis visus šalies universitetus

Kauno bendrovė statys 200 kambarių viešbutį Anglijoje