Kalėdų laukimo startas Kaune – su išskirtine muge bei gausybe nemokamų pramogų vaikams

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kai parduotuvių vitrinose sužimba girliandos ir vis dažniau pasigirsta kalėdinė muzika, tai ženklas, kad Kalėdų karštinė netrukus pasibels į kiekvieno iš mūsų širdis. Pirmoji Kalėdų laikotarpio mugė Kauno mieste – „Kalėdų mados karštinė“, jau šį savaitgalį, lapkričio 29-30 dienomis įsikurs prekybos centre MOLAS.

„Kalėdų mados karštinė“ kvies visus gerai praleisti laiką, pasirūpinti dovanomis iš anksto, be streso ir nemalonių rūpesčių.

Net dvi dienas vyksiančiame nemokamame renginyje „Kalėdų mados karštinė“ lankytojų lauks mugė, kurioje kiekvienas ras kuo pasipuošti bei apsirengti šventiniu laikotarpiu, kuo papuošti namus ir nudžiuginti artimuosius.

Unikalios dovanų idėjos, išskirtinė apranga, papuošalai ir aksesuarai, kurti Lietuvos dizainerių. Namų interjero detalės, kvapai ir parfumerija, išskirtiniai pasiūlymai, kurie nudžiugins kiekvieną gražiausių metų švenčių proga.

Pirmoji Kalėdų laikotarpio mugė Kauno mieste – „Kalėdų mados karštinė“ / Organizatorių nuotr.

Renginio metu – ypatingas dėmesys vaikams. Abi dienas mažųjų mugės lankytojų lauks daugybė nemokamų veiklų. Vyks „Elfų slėnis“ organizuojami užsiėmimai, kuriuose: kalėdinio žaisliuko gamyba, veidų piešimas ir nuotaikingi žaidimai. Kartu su leidykla „Vaiga“, mažieji galės patirti knygos „Kalėdos jau netrukus!“ kūrimo galimybę.

Mokykla „Dangaus akmenys“ renginyje kurs kalėdinę kūrybiško dvasią. Užimtumo netrūks ir patiems mažiausiems, kurie kartu su „Pink panda“ leisis į įdomius jutiminius užsiėmimus. Vyks šokiai su kūdikiais, „ropliukų“ varžybos, daug dėmesio žadantis susilaukti šimtmečio vaikų susitikimas, džiugins rėmėjų dovanos.

Pirmoji Kalėdų laikotarpio mugė Kauno mieste – „Kalėdų mados karštinė“ / Organizatorių nuotr.

Renginio programą papildys lėlių teatro spektakliai ir svarbiausias Kalėdinio laikotarpio akcentas – Kalėdų senelis! Viso renginio metu vyks socialinė akcija „Neišnešiotukų Kalėdos“, kuria bus skatinama atkreipti dėmesį į neišnešiotukus ir jų tėvelius, bei pakviesti geros valios žmones skirti paramą šių mažylių gerovei kurti.

Pagrindinis renginio tikslas – į Kalėdinio laukimo šurmulį žengti džiaugsmingai, o dovanomis pasirūpinti iš anksto. „Kalėdų mados karštinė” – renginys visai šeimai! Nemokamos pramogos mažiesiems, išskirtinių dovanų idėjų kupina kalėdinė mugė, jauki prekybos centro MOLAS atmosfera.

Savaitgalį kviečiame praleisti kartu! Lapkričio 29-30 dienomis, nuo 10 iki 21 valandos, „Kalėdų mados karštinėje” Kaune, prekybos centre MOLAS.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Profesijos, kurioms žadamas aukso amžius: didžiuliai atlyginimai ir neribotas darbo vietų pasirinkimas

Prie Kauno marių įrengtos trys naujos stovėjimo aikštelės ir valčių nuleidimo vietos

Dėl karantino pažeidimų per šeštadienį nubausti 69 žmonės

Jubiliejinę Sausio 13-ąją siūloma paskelbti nedarbo diena

Tragiškas savaitgalis Eiguliuose: žuvo pro balkoną iškritęs jaunuolis

Kardinolo S. Tamkevičiaus sveikinimas su Verbų sekmadieniu

Koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje perkopė 800

Kalėti nuteistam „Agurkinių“ lyderiui S. Velečkai - valstybės kompensacija

Kaune patvirtintas vienuoliktas mirties nuo koronaviruso atvejis

Lietuvoje uždarius oro erdvę, nusileido vienas paskutinių lėktuvų