Kosminė Kauno eglutė pradėjo puoštis: kokios spalvos dominuos?

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo penktadienio Kauno Rotušės aikštėje statomos kalėdinės eglutės karkasas, išpintas iš gyvų eglės šakų ir lempučių girliandų, pirmadienį turėtų būti užbaigtas, o ant jo jau netrukus bus pradėtos montuoti kosminės dekoracijos. Į aikštę pirmosios puošmenos, pagamintos iš pernykštį medį dabinusių šiaudelių, jau atvyko.

Kosminės eglutės dekoracijos menininkės Jolantos Šmdtienės dirbtuvėse iš pernai eglutės puošyboje naudotų perdirbtų šiaudelių pagamintos įvairiasplavės plastiko plėvelės buvo kuriamos porą mėnesių. Netrukus šios įvairiaspalvės tūrinės detalės ras savo vietą ant aikštėje sumontuoto gyvų eglės šakų ir lempučių karkaso.

Rotušės aikštėje „šaknis“ įleido Kauno kalėdinė eglutė 6 nuotr.

Kaip anksčiau portalui „Kas vyksta Kaune“ yra sakiusi šių metų eglutės bendraautorė dailininkė Aušra Kleizaitė, kokios bus dominuojančios eglutės puošmenų spalvos greičiausiai paaiškės tik pačiame kūrybos proceso finale. Tačiau pirmadienį į aikštę atvežti ryškiai melsvi ir rožiniai medžio arkliukai „sufleruoja“, kad dominuojanti eglutės papuošimų spalva galimai bus šių dviejų spalvų variacijos.

Kad eglutės dominuojanti kosminė spalva bus rausva, pereinanti į violetinę ir įvairius melsvos bei mėlynos atspalvius patvirtino ir kalėdinės Kauno eglutės kūrėja J. Šmidtienė. Pasak jos, rytoj planuojama eglutę pradėti dekoruoti kosminiu drabužiu, kurio modeliavimo procese turėtų dalyvauti ir bendraautorė A. Kleizaitė.

Paaiškėjo šių metų Kauno Kalėdų eglutės tema: bus kažkas neįtikėtino 8 nuotr.

Į aikštę jau atjoję mėlyni ir purpuriniai arkliukai papuoš pernai didelio populiarumo sulaukusią kalėdinę karuselę. Aikštėje taip pat vyks šventinė prekyba, visą šią savaitę čia bus montuojami ir puošiami namukai.

Kalėdų eglutės įžiebimas numatytas lapkričio 30 d., 18 val., kuomet Rotušės aikštėje kauniečių lauks išskirtinė scena ir žaižaruojantis Kalėdų Senelio atvykimas. Šventėje pasirodys Justinas Jarutis, Vaidas Baumila ir Monique, Jurijus Veklenko, Giedrė, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir kitos scenos žvaigždės.

Tradiciškai portale „Kas vyksta Kaune“ bus galimybė stebėti Kauno Kalėdų eglutės įžiebimo šventės transliaciją gyvai.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Išradingumo viršūnė: kauniečiai policijos „trikojus“ parduoda „eBay“

Konfliktas Kauno rajone baigėsi mirtimi: įtariamiesiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė

Pasikeitimai nedarbo dienų sąraše: vieną siūloma įtraukti, kitą išbraukti

Stano ir D. Zvonkus grįžta su trenksmu: pristato dainą apie „FSG“ lyderio meilės istoriją (atnaujinta)

Kauniečiams patarė, ką pasibaigus šventėms daryti su kalėdinėmis dekoracijomis

Gėlių parduotuvę apiplėšti pasišovęs kaunietis apsijuokė

Kaunietis A. Gelažninkas Dakaro finiše: geras jausmas – du iš dviejų

Į Kauną atvykęs G. Nausėda: ekonomikai leidome vystytis kaip Laukiniuose Vakaruose

Pirmasis Kauno gėlių butikas: išskirtinės gėlės, aplinka ir misija

Teismas nusprendė: beveik 1 mln. eurų bauda „Kauno grūdams“ skirta pagrįstai