Kosminė Kauno eglutė pradėjo puoštis: kokios spalvos dominuos?

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo penktadienio Kauno Rotušės aikštėje statomos kalėdinės eglutės karkasas, išpintas iš gyvų eglės šakų ir lempučių girliandų, pirmadienį turėtų būti užbaigtas, o ant jo jau netrukus bus pradėtos montuoti kosminės dekoracijos. Į aikštę pirmosios puošmenos, pagamintos iš pernykštį medį dabinusių šiaudelių, jau atvyko.

Kosminės eglutės dekoracijos menininkės Jolantos Šmdtienės dirbtuvėse iš pernai eglutės puošyboje naudotų perdirbtų šiaudelių pagamintos įvairiasplavės plastiko plėvelės buvo kuriamos porą mėnesių. Netrukus šios įvairiaspalvės tūrinės detalės ras savo vietą ant aikštėje sumontuoto gyvų eglės šakų ir lempučių karkaso.

Rotušės aikštėje „šaknis“ įleido Kauno kalėdinė eglutė 6 nuotr.

Kaip anksčiau portalui „Kas vyksta Kaune“ yra sakiusi šių metų eglutės bendraautorė dailininkė Aušra Kleizaitė, kokios bus dominuojančios eglutės puošmenų spalvos greičiausiai paaiškės tik pačiame kūrybos proceso finale. Tačiau pirmadienį į aikštę atvežti ryškiai melsvi ir rožiniai medžio arkliukai „sufleruoja“, kad dominuojanti eglutės papuošimų spalva galimai bus šių dviejų spalvų variacijos.

Kad eglutės dominuojanti kosminė spalva bus rausva, pereinanti į violetinę ir įvairius melsvos bei mėlynos atspalvius patvirtino ir kalėdinės Kauno eglutės kūrėja J. Šmidtienė. Pasak jos, rytoj planuojama eglutę pradėti dekoruoti kosminiu drabužiu, kurio modeliavimo procese turėtų dalyvauti ir bendraautorė A. Kleizaitė.

Paaiškėjo šių metų Kauno Kalėdų eglutės tema: bus kažkas neįtikėtino 8 nuotr.

Į aikštę jau atjoję mėlyni ir purpuriniai arkliukai papuoš pernai didelio populiarumo sulaukusią kalėdinę karuselę. Aikštėje taip pat vyks šventinė prekyba, visą šią savaitę čia bus montuojami ir puošiami namukai.

Kalėdų eglutės įžiebimas numatytas lapkričio 30 d., 18 val., kuomet Rotušės aikštėje kauniečių lauks išskirtinė scena ir žaižaruojantis Kalėdų Senelio atvykimas. Šventėje pasirodys Justinas Jarutis, Vaidas Baumila ir Monique, Jurijus Veklenko, Giedrė, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir kitos scenos žvaigždės.

Tradiciškai portale „Kas vyksta Kaune“ bus galimybė stebėti Kauno Kalėdų eglutės įžiebimo šventės transliaciją gyvai.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Įspėja epidemiologė – koronaviruso pikas dar tik artėja

G. Nausėda: karantinas tikrai bus pratęstas

Tiesioginė transliacija: Lietuvos vyriausioji epidemiologė L.Ašoklienė apie koronaviruso plitimą Lietuvoje

Ministras: šventinis Velykų savaitgalis bus kritinis – prašo nelankyti artimųjų

A. Veryga: viruso plitimas lėtėja, bet mirčių ir sunkių sveikatos būklių gali daugėti

Tiesioginė transliacija: po susitikimo su S.Skverneliu, G.Nausėda aptaria situaciją Lietuvoje

Kaunas kviečia šv. Velykas švęsti namie: „Artimieji padėkos, kad neatvežei lauktuvių“

S. Skvernelis: verslo skatinimo priemonės jau finišo tiesiojoje

Kauno galeriją po atviru dangumi papildė išskirtinio mastelio kūrinys

Šv. Velykų savaitgalį policija ruošiasi stiprinti patruliavimą