Kauniečiai įvairiose miesto vietose liko be vandens

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai redakciją užvertė klausimais dėl sutrikusio vandens tiekimo. Gyventojai sako neturintys vandens Dainavos, Kalniečių, Šančių, Žaliakalnio mikrorajonuose.

Kodėl pas daug ką, bent jau Dainavos, Kalniečių, Žaliakalnio rajonuose, nėra vandentiekio vandens? Nei šalto, nei karšto. Prisiskambinti „Kauno vandenims“ neįmanoma“, – apie 15.30 val. dėstė kauniečiai.

Žmonės teigė, kad dėl mažo slėgio vanduo vos teka, o kai kuriuose namų ūkiuose visai nebėga. Sutrikimai palietė Partizanų, daugelyje kitų gatvių gyvenančius vartotojus.

Susisiekus su bendrovės atstove ryšiams su žiniasklaida Vilma Garlinskiene, ši nurodė, kad apie incidentą ką tik pranešta „Kauno vandenų“ „Facebook“ puslapyje.

Įmonė informuoja, kad dėl elektros tinklų gedimo sutriko vandentiekio siurblinių darbas – dėl to kai kuriuose Kauno miesto mikrorajonuose laikinai nutrūkęs vandens tiekimas.

„Kauno vandenys“ deda visas pastangas ir vandens tiekimas bus atnaujintas valandos bėgyje. Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą“, – skelbia bendrovė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

110 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Dėl koronaviruso Italijos krepšinio federacija laikinai stabdo visus čempionatus

Aktualu: į Kiniją ar Šiaurės Italiją keliaujantys turistai gali atgauti pinigus

Kauno vaistinėse medicininių kaukių deficitas: norintiems įsigyti teks permokėti dešimtis kartų

Iš Italijos į Kauną atvažiavęs vilkiko vairuotojas pasijuto blogai: iškviesti medikai

13-ai projektų įgyvendinti Kaunas skolinsis 26 mln. eurų

Maltiečiai vėl padės Kauno neįgaliesiems – sulaukė įmonės „Bankera“ paramos

Koronavirusas: nauji atvejai Europos sąjungoje, rekomendacijos dėl kelionių

Jonaviškiui – įtarimai dėl koronaviruso užsikrėtimo: tyrimus svarstoma atlikti Kaune

Žiemos nesulaukę kauniečiai Dainavos parke Užagavėnėms sugalvojo naują šūkį

Pernai muitininkai sulaikė beveik pusę tonos kvaišalų – pasižymėjo ir Kauno rajonas