Kauniečiai įvairiose miesto vietose liko be vandens

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai redakciją užvertė klausimais dėl sutrikusio vandens tiekimo. Gyventojai sako neturintys vandens Dainavos, Kalniečių, Šančių, Žaliakalnio mikrorajonuose.

Kodėl pas daug ką, bent jau Dainavos, Kalniečių, Žaliakalnio rajonuose, nėra vandentiekio vandens? Nei šalto, nei karšto. Prisiskambinti „Kauno vandenims“ neįmanoma“, – apie 15.30 val. dėstė kauniečiai.

Žmonės teigė, kad dėl mažo slėgio vanduo vos teka, o kai kuriuose namų ūkiuose visai nebėga. Sutrikimai palietė Partizanų, daugelyje kitų gatvių gyvenančius vartotojus.

Susisiekus su bendrovės atstove ryšiams su žiniasklaida Vilma Garlinskiene, ši nurodė, kad apie incidentą ką tik pranešta „Kauno vandenų“ „Facebook“ puslapyje.

Įmonė informuoja, kad dėl elektros tinklų gedimo sutriko vandentiekio siurblinių darbas – dėl to kai kuriuose Kauno miesto mikrorajonuose laikinai nutrūkęs vandens tiekimas.

„Kauno vandenys“ deda visas pastangas ir vandens tiekimas bus atnaujintas valandos bėgyje. Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą“, – skelbia bendrovė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

110 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Naujas rekordas - Lietuvoje per praėjusią parą patvirtinti 424 koronaviruso atvejai

TS-LKD komanda Kaunui: stiprūs, kai esame kartu

S. Skvernelis kreipiasi į visuomenę: būkite atsakingi ir dvi savaites pakentėkit

Antrame Seimo rinkimų ture balsavęs G. Nausėda: tikrai yra iš ko pasirinkti

Sostinės vicemerei nustatytas koronavirusas

Griovimo Žaliakalnyje padariniai: nematomi asbesto plaušeliai toliau kelia pavojų (papildyta)

A. Veryga užsiminė apie dar vieną koronaviruso rekordą

Baigiasi balsavimas iš anksto antrajame Seimo rinkimų ture

Kaune vykusiame „Change4Future“ akceleratoriuje pasidalijo socialinio verslo subtilybėmis

Istorinis įvykis katalikų bažnyčioje: popiežius išreiškė palaikymą tos pačios lyties partnerystei