Kauniečiai įvairiose miesto vietose liko be vandens

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai redakciją užvertė klausimais dėl sutrikusio vandens tiekimo. Gyventojai sako neturintys vandens Dainavos, Kalniečių, Šančių, Žaliakalnio mikrorajonuose.

Kodėl pas daug ką, bent jau Dainavos, Kalniečių, Žaliakalnio rajonuose, nėra vandentiekio vandens? Nei šalto, nei karšto. Prisiskambinti „Kauno vandenims“ neįmanoma“, – apie 15.30 val. dėstė kauniečiai.

Žmonės teigė, kad dėl mažo slėgio vanduo vos teka, o kai kuriuose namų ūkiuose visai nebėga. Sutrikimai palietė Partizanų, daugelyje kitų gatvių gyvenančius vartotojus.

Susisiekus su bendrovės atstove ryšiams su žiniasklaida Vilma Garlinskiene, ši nurodė, kad apie incidentą ką tik pranešta „Kauno vandenų“ „Facebook“ puslapyje.

Įmonė informuoja, kad dėl elektros tinklų gedimo sutriko vandentiekio siurblinių darbas – dėl to kai kuriuose Kauno miesto mikrorajonuose laikinai nutrūkęs vandens tiekimas.

„Kauno vandenys“ deda visas pastangas ir vandens tiekimas bus atnaujintas valandos bėgyje. Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą“, – skelbia bendrovė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

110 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno rajone į gyvenamojo namo kiemą nukrito lėktuvas: žuvo du žmonės

Narkomanų problemas sprendžia „vartojimo kambariai“: ar reikia tokių Kaune?

Kauniečių dizainerių idėjos pelnė tarptautinės architektų komisijos pripažinimą

Savaitgalį vykdyto reido metu nepilnamečiui jau devintą kartą išrašyta bauda noro vairuoti nesustabdė

98-osios sukakties proga Nacionaliniame M. K. Čiurliono muziejuje - išskirtinė paroda

Sekmadienį atnaujinami traukinių tvarkaraščiai tarp Vilniaus ir Kauno

Sinoptikai įspėja: naktį – stiprus vėjas, kai kurie keliai bus slidūs

Skandalingoji kauniečio R. Alijevo byla: kaltinamasis išteisintas, tačiau pagrindinė mįslė – neįminta

Elektronine bankininkyste pasipiktinusi kaunietė: kaip viską suspėti senjorui?

Šeštadienį Rotušės aikštė pakvipo „Maltiečių sriuba“: siekiama gražaus tikslo