Žalgirietis E. Ulanovas privačioje ceremonijoje vedė savo mylimąją

V. Mačiulio „Facebook“ paskyros nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio rytą Kauno „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas sumainė žiedus su išrinktąja Gabija Morkeliūnaite. Naujai iškepti sutuoktiniai prieš priimdami svarbų sprendimą ilgus metus vienas kitam puoselėjo šiltus jausmus.

Kaip pasakojo džiugia žinia savo „Facebook“ paskyroje pasidalijęs krepšinio žurnalistikos korifėjus Vidas Mačiulis, žalgirietis ir jo išrinktoji, Vytauto Didžiojo universitete baigusi viešosios komunikacijos mokslus, lapkričio 22-ąją užregistravo santuoką Kauno civilinės metrikacijos skyriuje.

„Gabijos ir Edgaro vestuvinės iškilmės vyks po jų bažnytinės santuokos. Tai bus tuomet, kai krepšininkai nežais, ilsėsis ir galės ramiai švęsti! Džiaugsmo jums, Gabija ir Edgarai!“ – linkėjo pakiliai nusiteikęs V. Mačiulis.

Portalo 15min žiniomis, vestuvių ceremonija buvo suplanuota penktadienį, 16 val., tačiau sulaukę žurnalistų skambučių, mylimieji netikėtai pakeitė laiką ir susituokė ankstų rytą. Ceremonijoje dalyvavo tik santuoką liudiję poros draugai – ketvirtadienį E. Ulanovas portalui pripažino, kad vestuvės bus privačios.

15min primena, kad pora susipažino krepšinio aikštelėje, kartu jie žaidė Lietuvos jaunimo rinktinėse – Gabija anksčiau taip pat buvo profesionali krepšininkė. Žiedus E. Ulanovas su mylimąja sumainė po devynerius metus trukusios draugystės.

E. Ulanovas – 1992 m. Kaune gimęs lengvasis krašto puolėjas, nuo 2014 m. atstovaujantis „Žalgirio“ ekipai. Per savo karjerą stipriausioje Lietuvos lygoje krepšininkas taip pat vilkėjo Kauno „Baltų“, Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“, Panevėžio „Lietkabelio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ marškinėlius.

Pernai su Kauno „Žalgiriu“ sportininkas iškovojo trečią vietą Eurolygoje, taip pat penkis kartus (2015, 2016, 2017, 2018, 2019 m.) triumfavo Lietuvos krepšinio lygoje, o 2015-aisiais pripažintas Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyro finalo naudingiausiu žaidėju.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Garliavoje atsidariusioje parduotuvėje – gėrybės iš kaimo

Netoli „Girstučio“ baseino „BMW“ automobilio avarija

Prognozuoja chaosą: dėl naujos padangų perdirbimo tvarkos gali kilti kainos

Bendrystės žinią Kaune neša daugiau nei 400 popierinių žmogeliukų

Daiktų žymėjimas „keliasi“ į elektroninę erdvę

Kadenciją baigęs Lietuvos Prezidentas V. Adamkus pagerbtas už nuopelnus teismų sistemai

Laukia nemalonūs orai: gūsingas vėjas atneš šlapdribą

Kauno centrinio pašto ateitis: konservatoriai parengė išsaugojimo projektą

„Žalgirio“ košmaras tęsiasi – pralaimėtas septintas Eurolygos susitikimas iš eilės

Sveikatos apsaugos ministerija nusprendė, ką daryti su sutaupytu milijonu