Kaunietis: šia programa naudojasi rimti žmonės, bet ji neveikia

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusią savaitę su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė skaitytojas, kuris pasakojo, kad nekilnojamo turto srityje reikalinga ir iš mokesčių mokėtojų pinigų sukurta mobilioji programėlė, jau kuris laikas neveikia.

Kaip teigiama programėlę „Regia“ pristatančiame tinklalapyje – „tai yra galingas ir patogus įrankis, sukurtas specialiai savivaldybėms – jų gyventojams, tarnautojams bei jose veikiančiam verslui.“

Ši programėlė teikia regionų geoinformacinės aplinkos paslaugą. Joje sukelti ir pateikiami Lietuvos teritorijos žemės sklypų kadastriniai duomenys, sklypų ribos, unikalūs numeriai ir pan.

Tačiau „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pasakojo, kad mobilioji programėlė „Regia“ jau neveikia apie 3-4 mėnesius: „Dirbu nekilnojamojo turto srityje ir dažnai naudodavausi šia programėle, bet „Regia“ pastaruosius kelis mėnesius veikia. Ji tiesiog neatidaroma“, – pasakojo skaitytojas.

„Internetinė programėlės svetainė, kad ir strigdama, tačiau iki šiol kažkiek veikia“, – dėstė vyras.

„Kadangi įtariu, kad sukurti programėlę kainavo nemažai mokesčių mokėtojų pinigų, o ji šiuo metu neveikia, būtų įdomu sužinoti, kodėl Registrų centras, kuriam ir priklauso ši programėlė, jos nepataiso“, – klausė skaitytojas.

Vyras taip pat atskleidė, kad pats bandė kreiptis į Registrų centrą su šiuo klausimu, tačiau atsakymo nesulaukė.

Su tokiu pačiu klausimu į Registrų centrą kreipėsi ir „Kas vyksta Kaune redakcija“. Centro atstovas spaudai Mindaugas Samkus teigė, kad interaktyvaus žemėlapio „Regia“ mobilioji programėlė šiuo metu veikia.

„Su tam tikrais nesklandumais gali susidurti tik kai kurie vartotojai, savo įrenginiuose turintys „Android“ operacinę sistemą. Šio nesklandumo priežastis – pasikeitusi „Google Play“ politika, dėl kurios daliai įrenginių su minėta operacine sistema parsisiuntus programėlę iš „Google Play“ ji laikinai yra nepasiekiama“, – situaciją paaiškino M.Samkus.

„Tik pastebėję šią problemą nedelsiant ėmėmės priemonių ją spręsti. Šiai dienai „Android“ naudotojams siūlome „Regia“ programėlę atsisiųsti iš „Regia“ puslapio. Šiuo metu dedame visas pastangas, kad programėlę būtų galima atsisiųsti ir iš „Google Play“, – į klausimą atsakė Registrų centro atstovas spaudai.

„Regia“ skirta sudaryti patogias sąlygas geografine padėtimi grindžiamų sprendimų priėmimui ir palengvinti informacijos mainus. Ją naudotis galima sudarius sutartį, po kurios vartotojams paslaugos aplinkoje suteikiama galimybė kurti ir valdyti savo duomenų sluoksnius.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Garliavoje atsidariusioje parduotuvėje – gėrybės iš kaimo

Netoli „Girstučio“ baseino „BMW“ automobilio avarija

Prognozuoja chaosą: dėl naujos padangų perdirbimo tvarkos gali kilti kainos

Bendrystės žinią Kaune neša daugiau nei 400 popierinių žmogeliukų

Daiktų žymėjimas „keliasi“ į elektroninę erdvę

Kadenciją baigęs Lietuvos Prezidentas V. Adamkus pagerbtas už nuopelnus teismų sistemai

Laukia nemalonūs orai: gūsingas vėjas atneš šlapdribą

Kauno centrinio pašto ateitis: konservatoriai parengė išsaugojimo projektą

„Žalgirio“ košmaras tęsiasi – pralaimėtas septintas Eurolygos susitikimas iš eilės

Sveikatos apsaugos ministerija nusprendė, ką daryti su sutaupytu milijonu