Kaunietis: šia programa naudojasi rimti žmonės, bet ji neveikia

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusią savaitę su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė skaitytojas, kuris pasakojo, kad nekilnojamo turto srityje reikalinga ir iš mokesčių mokėtojų pinigų sukurta mobilioji programėlė, jau kuris laikas neveikia.

Kaip teigiama programėlę „Regia“ pristatančiame tinklalapyje – „tai yra galingas ir patogus įrankis, sukurtas specialiai savivaldybėms – jų gyventojams, tarnautojams bei jose veikiančiam verslui.“

Ši programėlė teikia regionų geoinformacinės aplinkos paslaugą. Joje sukelti ir pateikiami Lietuvos teritorijos žemės sklypų kadastriniai duomenys, sklypų ribos, unikalūs numeriai ir pan.

Tačiau „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pasakojo, kad mobilioji programėlė „Regia“ jau neveikia apie 3-4 mėnesius: „Dirbu nekilnojamojo turto srityje ir dažnai naudodavausi šia programėle, bet „Regia“ pastaruosius kelis mėnesius veikia. Ji tiesiog neatidaroma“, – pasakojo skaitytojas.

„Internetinė programėlės svetainė, kad ir strigdama, tačiau iki šiol kažkiek veikia“, – dėstė vyras.

„Kadangi įtariu, kad sukurti programėlę kainavo nemažai mokesčių mokėtojų pinigų, o ji šiuo metu neveikia, būtų įdomu sužinoti, kodėl Registrų centras, kuriam ir priklauso ši programėlė, jos nepataiso“, – klausė skaitytojas.

Vyras taip pat atskleidė, kad pats bandė kreiptis į Registrų centrą su šiuo klausimu, tačiau atsakymo nesulaukė.

Su tokiu pačiu klausimu į Registrų centrą kreipėsi ir „Kas vyksta Kaune redakcija“. Centro atstovas spaudai Mindaugas Samkus teigė, kad interaktyvaus žemėlapio „Regia“ mobilioji programėlė šiuo metu veikia.

„Su tam tikrais nesklandumais gali susidurti tik kai kurie vartotojai, savo įrenginiuose turintys „Android“ operacinę sistemą. Šio nesklandumo priežastis – pasikeitusi „Google Play“ politika, dėl kurios daliai įrenginių su minėta operacine sistema parsisiuntus programėlę iš „Google Play“ ji laikinai yra nepasiekiama“, – situaciją paaiškino M.Samkus.

„Tik pastebėję šią problemą nedelsiant ėmėmės priemonių ją spręsti. Šiai dienai „Android“ naudotojams siūlome „Regia“ programėlę atsisiųsti iš „Regia“ puslapio. Šiuo metu dedame visas pastangas, kad programėlę būtų galima atsisiųsti ir iš „Google Play“, – į klausimą atsakė Registrų centro atstovas spaudai.

„Regia“ skirta sudaryti patogias sąlygas geografine padėtimi grindžiamų sprendimų priėmimui ir palengvinti informacijos mainus. Ją naudotis galima sudarius sutartį, po kurios vartotojams paslaugos aplinkoje suteikiama galimybė kurti ir valdyti savo duomenų sluoksnius.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Balandžio 1-osios spaudos konferencija tiesiogiai iš Sveikatos apsaugos ministerijos: dalyvauja A.Veryga

Balandžio 1-osios spaudos konferencija tiesiogiai iš Vyriausybės: dalyvauja K.Mažeika, L.Kukuraitis ir L.Kojala

Lietuvoje – dar 44 koronavirusu užsikrėtę žmonės

Vairuotojams aktualios permainos: didinamas maksimalus leistinas greitis

G. Nausėda: į koronaviruso testavimą reikia įtraukti naujus laboratorijų pajėgumus

G. Nausėda pažėrė kritikos Seimui: fiasko vadina nepriimtą sprendimą dėl didesnių algų medikams (papildyta)

Antradienio vakarą kauniečiai vėl galėjo stebėti įdomų reiškinį danguje

Kauno koronaviruso dienoraštis #7

Seimas norėjo pakelti algas visiems medikams, bet nepakėlė niekam

Seimas: karantino metu užsikrėtę pacientai galės būti gydomi priverstinai