„Domus Lumina“ pataria, kaip namuose sukurti išskirtinę šventinę nuotaiką – Kas vyksta Kaune

„Domus Lumina“ pataria, kaip namuose sukurti išskirtinę šventinę nuotaiką

Organizatorių nuotr.

Artėjant gražiausiam metų laikotarpiui, ne vienas ima planuoti, kaip savo namams suteikti šventinio jaukumo. Kalėdų eglutė, lemputės, stalo papuošimai ir dėmesys langams. Dizaineriai linksi galvomis: langų dekoras yra vienas lengviausių ir efektyviausių būdų įkvėpti namams netikėtos ir šventinės nuotaikos. Tai žino ir „Domus Lumina“ komanda, kuri šiam stebuklingam metui paruošė ne tik įkvepiančių idėjų, bet ir specialių pasiūlymų.

Natūralios medžiagos – jaukumo garantas

„Šventės = jaukumas, o jaukumas = medžio atspalviai“, – teigia estetikos klasiką tyrinėjantys dizaineriai.

Langų dekoro ekspertai „Domus Lumina“ taip pat puikiai žino šią taisyklę, todėl naujam sezonui paruošė įspūdingą medinių žaliuzių kolekciją, kurią sudaro net 4 paletės bei daugiau nei 120 spalvų bei faktūrų.

„Kurti išskirtinį jaukumą padeda visos natūralios medžiagos bei audiniai, kurie savaime iš savęs spinduliuoja šilumą: tai medis, linas, aksomas, žakardas. Pasirinkus audinį, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į jo išvaizdą, bet ir techninius duomenis: neretai jis gali ne tik papuošti namus, bet ir sutaupyti šilumos energijos, neišleidžiant jos per stiklą“, – pasakoja „Domus Lumina“ dizainerė Sonata Kizelevičienė.

„Grįžtant prie estetikos, konkrečią teminę, žaismingą nuotaiką interjere užkurs ir „foto roletai“: į pasaką gali nukelti tiek autoriniais menininkų raštais, tiek retro ar peizažų motyvais puošti langų uždengimai“. Pasak S. Kizelevičienės, negalima pamiršti ir langų dekoro klasikos – užuolaidų.

„Domus Lumina“ / Organizatorių nuotr.

„Šiuo metu jau turime naują 2020 metų audinių kolekciją, kurioje atsispindi ateinančių metų spalvų ir raštų tendencijos. Dar daugiau naujienų pristatysime po sausio mėnesį vyksiančios tarptautinės ir vienos svarbiausių Vokietijoje Heimtextil parodos, todėl kviečiame apsilankyti ir po Naujųjų metų”.

Augant paklausai – dar vienas salonas

Pernai atidarę vieną didžiausių langų uždengimų salonų Kaune, Savanorių pr. 147A, šiemet „Domus Lumina“ ruošiasi ir antrojo Kaune esančio salono Draugystės gatvėje atnaujinimo darbams. Pasak „Domus Lumina“ komandos, kauniečiai vis dažniau įvertina, kad langai yra vieta, į kurią interjere dėmesys krypsta bene labiausiai.

„Norėdami dar labiau išryškinti pasirinkimo variantus, naujame salone sukūrėme koncepciją, kuri padeda pademonstruoti dar daugiau skirtingų langų uždengimų vienoje vietoje. Tai itin palengvina pasirinkimą, leidžia išbandyti įvairių gaminių valdymą, suprasti vieno ar kito uždengimo privalumus. Atsižvelgdami į paklausą, ypač praplėsime ir užuolaidų ekspoziciją, o savo patarimus pasiūlys vietoje dirbanti užuolaidų dizainerė“, – pasakoja šio salono vadovė Neringa Sudžiuvienė.

„Domus Lumina“ / Organizatorių nuotr.

Pasak jos, atnaujinti saloną paskatino teigiami klientų atsiliepimai apie darbus, vis didėjanti paklausa kokybiškiems langų uždengimams, siekis, kad salone klientai jaustųsi kaip namuose.

„Išvertus „Domus Lumina“ išgirstame frazę „šviesūs namai“, tad ir naujasis salonas bus šviesus, jaukus, modernus. Suburta profesionali komanda maloniai atsakys į visus dominančius klausimus, patars ir suteiks reikiamą
pagalbą“, – pabrėžia N. Sudžiuvienė.

Atsinaujinimo proga visoms ekspozicijos prekėms šiuo metu salone taikoma net 50 % nuolaida, taip pat specialūs pasiūlymai medinėms, plisuotoms žaliuzėms ir kitiems langų uždengimams bei nemokamo montavimo akcija visiems vidaus langų uždengimams.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT