Serbams nusileidęs „Žalgiris“ Eurolygoje krito ketvirtą kartą iš eilės (foto) | Kas vyksta Kaune

Serbams nusileidęs „Žalgiris“ Eurolygoje krito ketvirtą kartą iš eilės (foto)

delfi.lt 2019/11/21 22:05

Kauno „Žalgirio“ (3/7) komanda Eurolygoje patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą paeiliui. Namuose Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai šį kartą 59:61 (21:16, 10:17, 15:14, 13:14) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/7).

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo sėkmingiau, tačiau antrame kėlinyje šeimininkai įsmuko į duobę puldami varžovų krepšį. Pralaimėjęs atkarpą 4:15 „Žalgiris“ leido varžovams perimti inciatyvą, persverti rezultatą, ir vėl į priekį išsiveržė tik trečiam ketvirčiui įpusėjus (40:39).

Neilgam, nes problemos puolime tęsėsi – pro šalį skriejant vienam metimui po kito, 32 min. nuo svečių žalgiriečiai atsiliko 46:51.

Visgi bėdų atakuodama turėjo ir „Crvena Zvezda“ – per dideles kančias žalgiriečiai kėlinio viduryje surengė spurtą 8:0, kol rezultatą tritaškiu persvėrė Artūras Milaknis (56:53, likus 4 min.).

Lietuvos kariuomenės dienos proga „Žalgiris“ ketvirtadienį rungtyniavo vilkėdamas kariško stiliaus aprangomis.