Naktis sostinėje bušido mėgėjui iš Kauno baigėsi liūdnai

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienio naktis Vilniaus policijos patruliams buvo darbinga: daugybė iškvietimų dėl triukšmingų kaimynų, muštynių namuose ir gatvėse, avarijų ir girtų vairuotojų. Į patrulių akiratį visiškai lygioje vietoje papuolė ir bušido turnyro atvykęs pasižiūrėti kaunietis – įžūlus vyrukas galiausiai atsidūrė areštinėje.

Apie 5 val. važiuojant Rūdninkų gatve, su mergina ėjęs jaunas vyras pareigūnams atkišo vidurinį pirštą. Policininkai sustojo ir pareikalavo akivaizdžiai neblaivaus vyro pasiaiškinti. Šis atgailauti nė neketino – iškart pasipylė daugiaaukščiai keiksmai ir įžeidinėjimai.

Tarpuose tarp keiksmažodžių tiradų vyrukas pareiškė atvažiavęs iš Kauno su mergaite pažiūrėti bušido (šeštadienio vakarą Vilniuje vyko bušido turnyras), o dabar jie einantys į „chatą“ (suprask, viešbutį). Ir toliau pareigūnams žėrė vienas už kitą šlykštesnius įžeidinėjimus.

Nenusiramino ir po kelių įspėjimų, kad bus sulaikytas, jei dar įžeidinės pareigūnus, rėkaus ir keiksis viešoje vietoje. Liepus sėsti į policijos automobilį, nepakluso.

Nepadėjo ir įspėjimas, kad bus panaudota jėga. Tada itin nemandagus sostinės svečias buvo surakintas antrankiais ir jėga įsodintas į automobilį. Verkianti mergina į viešbutį nuėjo viena.

Net ir komisariate kaunietis toliau plūdosi, iškoneveikė visus ten esančius policininkus ir t. t. Atsisakė tikrintis girtumą. Teismas jį baus už pareigūnų įžeidimą, pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymą ir viešosios tvarkos pažeidimą.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

22 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Sinoptikai įspėja: naktį – stiprus vėjas, kai kurie keliai bus slidūs

Skandalingoji kauniečio R. Alijevo byla: kaltinamasis išteisintas, tačiau pagrindinė mįslė – neįminta

Elektronine bankininkyste pasipiktinusi kaunietė: kaip viską suspėti senjorui?

Šeštadienį Rotušės aikštė pakvipo „Maltiečių“ sriuba: siekiama gražaus tikslo

D. Grybauskaitė Kaune oficialiai pradėjo devintąją „Knygų Kalėdų“ akciją

Londone gyvenantis virtuvės šefas kuria ypatingus desertus Kaune

V. Landsbergis kviečia partijas diskutuoti dėl pirmalaikių rinkimų skelbimo

Kauno klinikose pirmą kartą Lietuvoje atlikta operacija išgelbėjo penkiametės gyvybę

Kaune penktadienį sužibo dar viena eglutė

Savaitgalį orai nedžiugins: numatomi niūrūs ir su krituliais