Pirėjo „Olympiakos“ palaužė visas varžybas įnirtingai kovojusį „Žalgirį“ | Kas vyksta Kaune

Pirėjo „Olympiakos“ palaužė visas varžybas įnirtingai kovojusį „Žalgirį“

delfi.lt 2019/11/15 23:30
BC „Žalgiris“ nuotr.

Eurolygos 8-ame ture penktadienį vakare Kauno „Žalgiris“ svečiuose susitiko su Kęstučio Kemzūros vadovaujama Pirėjo „Olympiakos“ ekipa (2/5).

Pirmosiomis mačo minutėmis trapią persvarą turėjo svečiai (7:3, 10:7, 16:13), bet sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę Kęstučio Kemzūros auklėtiniai prieš antrą ketvirtį pirmavo 19:18.

Pirmojo kėlinio pradžioje greitas dvi pražangas susirinkęs Jockas Landale’as į aikštę sugrįžo itin sėkmingai. Australas iš karto išplėtė „Žalgirio“ puolimą, pataikė tritaškį, įdėjo iš viršaus ir kauniečiai buvo įgiję rekordinę 6 taškų persvarą (25:31).

Po K. Kemzūros pertraukėlės tritaškį pataikė Vassilis Spanoulis, iki minimumo deficitą mažino Nikola Milutinovas ir jau netrukus pauzės prašė Š. Jasikevičius.

Kėlinį užbaigė Pauliaus Jankūno dvitaškis, po kurio svečiai prieš antrąją mačo pusę pirmauja 39:37.

Net penkis tritaškius po pertraukos pataikę šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 60:55. Prieš tai iki pertraukos „Olympiakos“ buvo pataikęs tik vieną tolimą metimą.

Ketvirto kėlinio viduryje šeimininkai po Brandono Paulo tritaškio susikrovė 10-ies taškų pranašumą (71:61).

„Žalgiriui“ nekrito tolimi metimai, be to, tylėjo lyderiai – M. Grigonis ir Z. Leday kartu buvo pelnę vos 9 taškus.

K. Kemzūros auklėtiniai nutraukė nesėkmių seriją ir laimėjo 83:74.

„Žalgirio“ gretose geriausias sezono rungtynes sužaidė J. Landale’as – 23 taškai. „Olympiakos“ gretose rezultatyviausias veteranas Vassilis Spanoulis – 16 taškų.