Kauno „Žalgirio“ dubleriai suklupo Klaipėdoje | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgirio“ dubleriai suklupo Klaipėdoje

delfi.lt 2019/11/09 18:40
DELFI nuotr.

Dviejų pralaimėjimų seriją „Vikinglotto-NKL“ čempionate nutraukė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9/3). Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 77:64 (23:12, 18:22, 16:10, 20:20) įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (6/5).

Savaitės rungtynių statusą turėjusi dvikova sėkmingiau prasidėjo „Neptūno“ dubleriams, kurie po pirmųjų 10 minučių jau turėjo dviženklę persvarą (23:12), o į pertrauką išėjo ilsėtis būdami priekyje 41:34.

Trečiąjį kėlinį klaipėdiečiai pradėjo atkarpa 12:4 (53:38) ir po šio smūgio Arvydo Gronskio auklėtiniai atsigauti nebesugebėjo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vytautas Šarakauskas, pelnęs 20 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 5/6 baudos). Veteranas per 27 minutes dar spėjo atkovoti 11 kamuolių, atlikti 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkti 38 naudingumo balus. Šis rodiklis yra asmeninis krepšininko rekordas.

Kauniečių ekipoje su 16 taškų (7/15 dvitaškiai, 2/2 baudos) ir 6 atkovotais kamuoliais išsiskyrė Erikas Venskus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 20 (11 atk. kam., 38 naud. bal.), Nojus Mineikis 14, Klaidas Metrikis 11, Lukas Kreišmontas 10 taškų.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 16, Justinas Ramanauskas 14, Karolis Babušis 9 taškai.