Kauno „Žalgiris“ namuose kovėsi iš paskutiniųjų, tačiau buvo priversti nusileisti „Barcelonai“ | Kas vyksta Kaune

delfi.lt 2019/11/08 21:56

Kauno „Žalgiris“ Eurolygos 7-ojo turo rungtynes namie 86:93 (20:23, 20:24, 21:19, 25:27) pralaimėjo „Barcelonos“ krepšininkams.

Žalgiriečiams pavyko sustabdyti varžovų gretose nuo šio sezono žaidžiantį buvusį komandos draugą Brandoną Daviesą, per 21 min. pelniusį tik 4 taškus.

Visgi kitų dviejų svečių žvaigždžių užgožti nepavyko. Cory Higginsas ir Nikola Mirotičius kartu sudėjus surinko net 51 tašką (atitinkamai 27 ir 24).

Amerikietis apskritai prabilo pačiu neparankiausiu kauniečiams metu, po ilgosios pertraukos, kai po Zacho LeDay dvitaškio buvo pavykę persverti rezultatą (51:50).

Iniciatyvos ėmęsis gynėjas per antrą mačo pusę pelnė net 24 taškus iš savo surinktų 27. Tikslą pasiekė ir visi 5 jo mesti tritaškiai. Iš viso C. Higginsas surinko 33 efektyvumo balus.

Skaičiuojant trečio kėlinio pabaigą ir ketvirto pradžią, C. Higginsas pelnė net 13 taškų iš eilės, o svečiai pirmąkart atitrūko dvižekle persvara 74:64. Nors po tritaškių serijos intrigą atkurti buvo pavykę, pasivyti varžovų kauniečiai nebesugebėjo.

Kovą po lenta kauniečiai šį kartą pralaimėjo 19-34. Tai ir tapo pagrindine nesėkmės priežastimi.