Kauno klinikinė ligoninė neigia naujus gandus dėl meningokoko

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ redakcija sulaukė pranešimo iš Kauno klinikinės ligoninės, kuriame teigiama, kad informacija apie atvežtus segančius studentus tik gandai.

„Kadangi vėl sulaukėme paklausimų dėl pas mus neva vežamų studentų, kuriems įtariama meningokoko infekcija, pranešame, kad pacientų su tokia diagnoze pirmadienio pavakario duomenimis, Kauno klinikinė ligoninė

neturi“,– teigė Kauno klinikinės ligoninės atstovas Saulius Tvirbutas

Kaip jau rašė „Kas vyksta Kaune“ po spalio 26 dieną užgesus „Kauno kolegijos“ studentės gyvybės dėl meningokokinės infekcijos mokymo įstaigoje kilo didžiulė panika.

19-os metų mergina penktadienį dar buvo paskaitose „Kauno kolegijoje“, kur ir pasijuto blogai, todėl daugelis studentų į paskaitas eiti atsakė teigdami, kad kolegija gali būti infekcijos židinys.

Eiti į paskaitas bijome, nes studentų bendruomenės nariai jau dalinasi žinia, kad dar vienas „Kauno kolegijos“ studentas, kuris kreipėsi į medikus – galimai miręs“, – tada teigė sunerimęs studentas.

Kita studentė „Kas vyksta Kaune“ redakcijai teigė, kad vakar iš „Kauno kolegijos“ bendrabučio į gydymo įstaigą buvo pristatytos dvi jaunos merginos.

Tačiau „Kauno kolegija“, kaip ir gydymo įstaiga pateikė pareiškimą, kad tai tik gandai ir teigė ėmėsi visų, specialistų rekomenduotų priemonių, kad užtikrinti savo bendruomenės narių sveikatą.

Pasak „Kauno kolegijos“, paskutiniais medicinos įstaigų pateiktais duomenimis, daugiau aukų ar meningokokinės infekcijos nustatytų atvejų nėra užfiksuota, tai viešojoje erdvėje ir uždaruose forumuose sklandantys gandai apie naujus mirties ar meningokokinės infekcijos atvejus neatitinka tikrovės.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į „Žalgirio“ arena atvyksta legendinė roko grupė „OneRepublic“

Krepšinio gerbėjai jau teikia prašymus grąžinti bilietus į šio vakaro mačą su italais

A. Veryga teigia, kad į „Žalgirio“ rungtynes prievolės eiti nėra, bus vykdoma papildoma patikra

Infekuotiems koronavirusu Lietuvoje paruoštos 782 lovos

Vienybės aikštės laiptai – tikri spąstai pėstiesiems: teks būti labai atsargiems

Pareigūnams kyšį bandęs duoti Kauno rajono gyventojas apie pasekmes nepagalvojo

Įspėjimas BMW, Volkswagen ir Lexus savininkams: neatsipalaiduokite

Į Kauną atvykę italų krepšininkai išbandė patikrą oro uoste: gal išprotėjote?

Tiesioginė spaudos konferencija: nustatytas pirmasis koronaviruso atvejis Lietuvoje

Netoli Kauno pričiuptas už vairo neblaivus sėdęs pareigūnas